Harran Üniversitesine Yeni Rektör Yardımcısı Atandı!

Harran Üniversitesinde Rektör Yardımcılığı görevine iktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı  Prof.Dr. Murat DEMİR atandı.

Harran Üniversitesine Yeni Rektör Yardımcısı Atandı!

Harran Üniversitesi iktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı  Prof.Dr. Murat DEMİR, Rektör Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik tarafından Rektör yardımcılığı görevine getirildi.

Atama kararı sosyal medya büyük tepkilere yol açtı. Şanlıurfalı olan Rektör yardımcıları ve İdari kadroda bulunana ise Urfa’lı Bürokratlarının hakkını dışardan gelen Bürokratlara vermek istemediklerini, Rektör Çelik’e ilettiklerini, Rektörün ise kadrolaşmada direttiğini ifade ediliyor. Bu diretme ise Üniversitede toplu istifa ettirmeye devam ediyor.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2019, 10:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yabancı
Yabancı - 4 gün Önce

Memleket evlatları memleketin kurumlarına zarar verirken neredesiniz...Yabancı dedikleriniz memleket evlatlarından daha fazlasını yapıyorlar diye gocunacağınıza (!), kafanızı iki elinizin arasına alarak acaba biz nasıl destek oluruz diye düşünün biraz....

M.YKSL
M.YKSL - 3 gün Önce

Murat hocam çok temiz ve dürüst bir kişilik başarılarınızın devamını diliyorum.

veysi deniz
veysi deniz - 4 gün Önce

Murat hocama yeni görevinde başarılar dilerim.

bundan vazgeçşn
bundan vazgeçşn - 3 gün Önce

başka illerde kaç tane urfalı yönetici olduğunuzdan haberiniz varmı. Urfalı biri birinin olmayacak işi için hayır diye(bilirmi)mez. ama urfalı olmayan diyebilir

İbrahim Cihad
İbrahim Cihad - 3 gün Önce

Çok iyi olmuş, değerli Urfa'lı yöneticiler koltuk soğumasın diye yerlerinden kalkmıyor, çok isabetli bir karar olmuş.

SIRADAKİ HABER