Harabe Ev Tehlike Saçıyor!

Merkez Eyyübiye ilçesine bağlı Yusufpaşa Mahallesi,  920. Sokak üzerinde bulunan ve yıkılma tehlikesi ile karşı karşıya olan harabe ev çevresinde ki vatandaşları tehdit ediyor.

Harabe Ev Tehlike Saçıyor!

Kaderine terk edilmiş bir şekilde olan Yusufpaşa Mahallesi, 920. Sokakta bulunan yıkılmış virane halinde ki tarihi ev harabeye dönüştü. Harabeye dönüşen ev, geceleri ise tiner kullanan gençlerin mekânı konumunda ve suç üreten merkez durumunda bulunuyor. Mahalle sakinleri acilen bu alanın yıkılmasını isteyerek, belediye ve diğer kamu sorumlularını göreve davet ediyor.

Söz konusu harabe evin her geçen gün tehlikesinin arttığına dikkat çeken vatandaşlar, harabe evde, sarhoş ve tinercilerin yaktıkları ateşler sonucu birçok defa yangın çıktığını vurguladılar.

 Çıkan yangını söndürmeye gelen İtfaiyenin söndürmekte zorlandığını belirten mahalle halkı, harabe eve girilecek yolun olmadığını ve itfaiyenin de yangına müdahalede zor anlar yaşadığını dile getirdiler.

URFANATİK

YORUM EKLE
YORUMLAR
urfali
urfali - 7 ay Önce

cevredeki vatandaslari tehdit ediyo diyosunuz ama adam gitmis arabasini evin onune park etmis. simdi demezler mi bu ne perhiz bu ne lahana tursusu diye...

SIRADAKİ HABER