Haliliye’de Kaldırımlar Yenileniyor

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler deforme olan kaldırımlarda yenileme çalışması kapsamında Bahçelievler ve Şair Şevket mahallerinde kaldırım yenileme çalışması başlattı.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın ‘Haliliye Örnek Bir İlçe Olacak’ sloganıyla başlatılan çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Başlatılan çalışmalar kapsamında Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri son olarak Bahçelievler ve Şair Şevket Mahallerinde deforme olan kaldırımları yenileme çalışması başlattı. Özellikle kış aylarında yağıştan dolayı iş yerlerine su gittiğini ve bunun da ciddi sorunlar yarattığını dile getiren Şair Şevket Mahalle Muhtarı Ahmet Altun, “Yapılan çalışmalardan dolayı başta esnaflarımız olmaz üzere mahalle sakinleri son derece memnunlar. Baştan mahallemizle yakından ilgilendiğinden dolayı Başkan Mehmet Canpolat olmak üzere ekiplere teşekkür ediyorum” dedi.

Çalışmaların kısa süreden başlamasından dolayı memnun olduklarını belirten mahalle sakinleri ise “Başkan Mehmet Canpolat’a teşekkür ettiler.”

Fen İşleri Müdürlüğünden alınan bilgide ise Haliliye İlçesinde kırsal ve merkez mahallerde çalışmaların aralıksız sürdüğünü ve kış ayları gelmeden ilçedeki tüm eksiklerin giderileceği ifade edildi.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 1 ay Önce

Birde kaldırımlarda ki işgalleri kaldırsalar iyi olacak.Onun içinde zabıta ekiplerinin yenilenmesi gerekir sanırım

Hakan
Hakan - 1 ay Önce

Basladik kaldirim yenilemeye cicek ekmeye boya badanaya..hersey bitti ya.hergun 2 resim yollar yıkanır ...

Av.Polatoglu
Av.Polatoglu - 1 ay Önce

Almanyada kaldirim tasi yenilemesi ortalama 23 yil, amerikada 28 yil....Bati bizi kiskaniy.....

Vatandaş
Vatandaş - 1 ay Önce

Herşeyimiz tamam kaldırımlarımız eksik ya arkadaş yepyeni kaldırım neden boş işler yapiyorsunuz taslarin altindaki kum bile yeni :) gidin hizmet yapın Abonman sistemini getirin belsan kart yenileme ücreti aliyor bunun gibi haksız kazançları önleyin biraz bu tür sorunları gündeme alın

SIRADAKİ HABER