Haliliye’de İlaçlama Hız Kesmiyor

Haliliye Belediyesi, haşere ile mücadele kapsamında ilaçlama çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatları doğrultusunda Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde ilaçlama çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdürüyor.

İlçede haşere ile mücadele için konunun uzmanları tarafından verilen eğitimlerin ardından oluşturulan ekipler, gerek merkezde gerekse de kırsal mahallelerde haşere ile mücadeleyi özverili bir şekilde sürdürüyor.

Ekipler, ilçe merkezinde sinek ve haşere ile mücadele kapsamında apartman bahçeleri ile girişlerine yapılan ilaçlamanın yanı sıra apartman girişlerine bilgilendirme amaçlı etiket yapıştırıyor.

Öte yandan ekipler, 4442263 numaralı Beyaz Masa hattına gelen taleplere de anında cevap vererek, vatandaşların sorunlarına çözüm buluyor.

Temizlik İşleri Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Sağlık Bakanlığı tarafından haşerelere karşı kullanılmak üzere ruhsatlandırılmış, onaylanmış ve etkinliği ispat edilmiş ilaçlarla çalışmaların yapıldığı belirtildi.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Urfali
Urfali - 3 hafta Önce

Karakoyun deresi kokudan durulmuyor ..

63urfa
63urfa - 3 hafta Önce

Gece bu haliliye ibelediuesi çok pis kokulu bir ilaçlama yapiyor insanlarin yüzü kaşınıyor adamı astım eder ortalıkta fazla bir böcekte kalmamış maksat iş olsun diye ilaçlama yapılıyor

Kaya
Kaya - 3 hafta Önce

Bıktık bu pis kokulu ilaçlamadan neyi ilaçlıyorsun böcek yok ki bu mevsimde

SIRADAKİ HABER