Haliliye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Kılıç atandı

Ceylanpınar Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Ahmet KILIÇ Şanlıurfa merkez ilçelerinden Haliliye'ye İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.

Haliliye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Kılıç atandı

Haliliye ilçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Atanan Ahmet Kılıç Şu açıklamalara yer Verdi;

21 02.2019 tarihi itibarıyla Şanlıurfa Haliliye İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevime başlamış bulunuyorum. Derin tarihi ve kültürü, bereketli toprakları ile Anadolu’nun kadim şehirlerinden biri olan Şanlıurfa  Haliliye ilçesine hizmet edecek olmanın heyecanını, mutluluğunu ve kıvancını yaşıyor; bizleri bu vazifeye layık gören başta Sayın Bakanımıza ,Sayın Valimize ve İl Müdürümüz Sayın Şerafettin Turan beye şükranlarımı arz ediyorum.

Bizlerden önce bu kente ve bu kentin aziz insanlarına, geleceğimizin teminatı sevgili çocuklarımıza ve gençlerimize hizmet eden kıymetli eğitim yöneticilerimize teşekkür ediyorum.

Bakanlığımızın çeşitli kademelerinde yürüttüğüm görevlerden edindiğim bilgi, beceri, deneyim ve tecrübenin ışığında, Haliliye ilçesine eğitim çıtasını daha yukarılara çıkarmak için Şanlıurfa eğitim camiasının tüm paydaşları ile birlikte mesai mefhumu gözetmeksizin çalışacağımızı öncelikle ifade etmek istiyorum.

Çalışma arkadaşlarımızla; ve en önemlisi öğretmenlerimizle birlikte, çocuklarımıza en güzel eğitim ortamlarını hazırlamanın gayreti içerisinde olacağız. Ülkemizin önüne koyduğu vizyon projeleri istikametinde çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdüreceğiz. 2023, 2053 ve 2071 hedeflerini hayata geçirecek yarının büyüklerini bugünden akademik, sosyal, manevi ve ahlaki gelişim alanlarında dört başı mamur bir biçimde yetiştireceğiz. Bakanlığımızın belirlediği politikalar çerçevesinde ilimizde eğitimin niteliği ve içeriğini yüceltecek bu çalışmaları gerçekleştirirken en başta velilerimizin, üniversitelerimizin, sivil toplum kuruluşlarımızın, eğitim camiasının değerli mensuplarının bizlere gereken desteği sağlayacağına ve taşın altına elini koyacağına yürekten inanıyorum.

Bugünden itibaren Haliliyede eğitime dair sözü, fikri, projesi olan herkese gönlümüzün de makamımızın da kapısı açıktır. Yolumuz ilim yoludur. Dilimiz sevgi dilidir. Gayemiz istiklali ve istikbali uğruna gözünü budaktan esirgemeyen aziz milletimize layıkıyla hizmet etmektir. Bu kutlu yolculukta Rabbim yar ve yardımcımız olsun;  Rabbim Şanlıurfamıza hayırlı hizmetler yapmayı bizlere nasip eylesin.

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2019, 19:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
SherlockHolmes
SherlockHolmes - 8 ay Önce

eskisinin gittiği iyi oldu, VURAL'dı. Öğretmene hiç önem vermeyen biriydi.

Kılıç adlan
Kılıç adlan - 8 ay Önce

Süslü cümleler icraati görelim ural da aynı şeyleri söylüyordu

hıejfklfm
hıejfklfm - 7 ay Önce

ilk gelen müdür de memurlara kötü davranıyo

SIRADAKİ HABER