Haliliye'de Akıl Almaz Olay! Aynı İşyeri Defalarca Soyuldu!

Şanlıurfa’nın Haliliye İlçesinde farklı zamanlarda 3 defa hırsızlar tarafından soyulan işyeri sahibi isyan etti.

Şanlıurfa’nın Haliliye İlçesine bağlı Yeşildirek Mahallesi'ndeki markete gelen hırsızlar, gece geç saatlerde işçilerin bulunmamasını da fırsat bilerek iş yerini soydular. Girdikleri markette kısa bir süre içinde kazadan paraları ve raflardan da sigara, mutfak tüpü ve pahalı eşyarı çalan hırsızlar daha sonra iş yerinden çıkarak plakası öğrenilemeyen araçla olay yerinden hızlıca uzaklaştılar.

Daha önce de aynı iş yeri iki kere hırsızlık olayını maruz kalmıştı. İlk olay bundan 5-6 ay önce yaşandı. Yaşanan olaylar esnasında camın kırılan iş yeri 2 çocuk tarafından hırsızlığa maruz kalacakken çevredekilerin olay yerinden geçmesi üzerine çocuklar korkmuş ve eşyaları çalmaktan vazgeçmişti.

25.01.2019 gece geç saatlerinde karton toplayan ismi beli olmayan kişiler tarafından dışarda bulunan elektrik dolabının soğutma motorunda çalınan iş yeri toplam 3’ncü kez hırsızlığa maruz kaldı Sabah işyerini açmak isteyen esnaf dolabın motorunu çalındığını görünce emniyet ekiplerine haber verdi.

Aynı işyerinin 3 defa soyulmasından isyan eden esnaf geceleri aklının iş yerinde kaldığını ve rahat uyuyamadığını söyledi.

Haber: Ahmet Durmuş/ Ayhan Kesici

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 17:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER