Haliliye Belediyesinden Karşıyaka’ya 2 Yeni Park

Haliliye Belediyesi, ‘yemyeşil Haliliye’ sloganıyla yeşil alan ve parkların sayılarını arttırmaya yönelik devam ettirdiği çalışmalar kapsamında Karşıyaka Mahallesinde 2 yeni parkın yapım çalışmalarını sürdürüyor.

Başkan Fevzi Demirkol’un ‘yemyeşil Haliliye’ hedefiyle çalışmalarını aralıksız devam ettiren Haliliye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, mevcut parklardaki düzenleme çalışmalarının yanında yeşil alanların miktarını arttırmaya yönelikte çalışmalarını sürdürüyor. Haliliye’de yeni park ve yeşil alanların sayısını arttırmaya yönelik yürütülen çalışmalar doğrultusunda Karşıyaka Mahallesi 587 Sokak ve Dede Osman Avni Caddesinde 2 yeni parkın yapım çalışmaları devam ediyor. Peyzaj planı tamamlanan parkların yapım çalışmasında, üst yapı çalışmaları da ekiplerce yürütülüyor.

Üst yapı çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte her iki park için Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ağaçlandırma ve yeşillendirme çalışmaları ile oyun grubu, fitness, bank ve piknik masalarının monte işlemlerini gerçekleştirecek.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER