Haliliye Ak Kadınlar Durmak Bilmiyor

Tek hedefleri 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı rekor oyla seçtirme olan Haliliye Ak kadınlar gece gündüz demeden çalışıyor.

Haliliye Ak Kadınlar Durmak Bilmiyor

Başlarında Ak parti Haliliye Kadın kolları başkanı Gülistan Satış ile kapı kapı, dükkân dükkan geceleri park ve bahçeler demeden gezen Haliliye Ak kadınlar herkesin beğenisini kazanmaya başladı.

Sitemize özel bir açıklama yapan Haliliye Kadın Kolları Başkanı Gülistan Satış ''Artık bu iş 24 Haziranda bitecek, eminiz ki Türkiye cumhuriyeti Başkanı Recep Tayyip ERDOĞAN büyük bir oyla başkan olacak ve Şanlıurfa her zaman ki gibi 14 te 14 yaparak Türkiye'de 1. olacaktır. 24 Hazirana kadar bizlere oturmak, uyumak, dinlenmek yok durmak yok yola devam '' dedi.

Bu işin partiden ziyade İslam, ümmet ve dünya Müslümanlarının umudu olduğunu söyleyen Satış, "Partili partisiz herkesin bu davaya sahip çıkması gerektiğini de sözlerine ekledi.Vatandaşı ziyaretleri sırasında özellikle davayı anlatmanın yanı sıra oy pusulaları ve ittifak ile ilgili doğru bilgilendirme yaptıklarını belirten Satış tüm vatandaşlarımıza bir oyun ne kadar önemli olduğunun bilinci doğrultusunda bilgi vermeye çalışıyoruz ve eminiz ki 24 Haziranda Şanlıurfa'mız sandıkları patlatarak birinci parti olacaktır "dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2018, 11:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
MİLLİ URFALI
MİLLİ URFALI - 1 yıl Önce

TAŞ ÇATLASA ENİYİ ALACAĞI VEKİL SAYISI URFADA
7 .UNUTMAYIN 24 HAZİRAN SABAHI BANA HAK VERECEKSİNİZ.

Ayşe Aslan
Ayşe Aslan - 1 yıl Önce

Size oy yok yok yok! Kapıma gelmeyin!

cemal h.
cemal h. - 1 yıl Önce

ince ince geliyor MUHARREM İNCE.son çırpınışlarınız.

SIRADAKİ HABER