Gümrük Hanı Doldu Taştı

Şanlıurfa’da havaların aşırı ısınması turistik mekânlara yoğunluk olmasına vesile oldu. Şanlıurfa’nın En çok bilinen tarihi mekânlardan biri olan Gümrük Hanı son birkaç gündür yoğun bir şekilde tercih ediliyor.

Gümrük Hanı Doldu Taştı

Şanlıurfa’da havalar gün geçtikçe sıcak olmaya devam ediyor. Güneşin sıcaklığının yakmadığı, güneşin karşısında otura bilindiği için birçok vatandaş bundan faydalanıp ailesi ile birlikte parklara ve tarihi yerlerde oturmaya devam ediyor. Bu yerlerden birisi de Şanlıurfa’nın Haşimye meydanında bulunan tarihi Mekânlardan Gümrük hanı. Sabahın erken saatleri ile birlikte güneşi gören gümrük hanı masaları boş kalmıyor.Havaların aşırı ısınmasıyla ile birlikte yerli ve yabancı turistlerin tercih ettiği yerlerden biri olan Şanlıurfa’da tarihi mekânlarda oturup çay içmek için tercih edilen yerlerden biri olan gümrük hanı son ayların en yoğun saatlerini yaşıyor.

URFANATİK

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 1 yıl Önce

Çalışanlar ilgisiz diyeceğim ama ilgisiz hafif kalır. Yanında bayan olduğu zaman farklı muamele olmadığında farklı muamele görüyorsunuz. Yüzsüzlük hat safhada. 3 erkek arkadaşımla otururken bize kalkıp gitmemiz isteniyorsa bu yüzsüzlük değil de nedir?

SIRADAKİ HABER