Gülebak, Gazeteci Yüksel'in İmza Gününe Katıldı

Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Başkanı Tahir Gülebak, Şanlıurfa 2. Ulusal Kitap Fuarı’nı ziyaret etti. Gülebak, Takvim Gazetesi Haber Müdürü, Gazeteci, yazar ve A Haber Televizyonunda yayınlanan Yaz Boz program yapımcısı Mevlüt Yüksel'in imza gününe katıldı.

Gülebak, Gazeteci Yüksel'in İmza Gününe Katıldı
Güneydoğu’nun en büyük kitap fuarı söyleşi ve imza günleri son günü, 11 Nisan Şanlıurfa Fuar Merkezi'nde Büyükşehir Belediyesi tarafından 250 yayınevi ve 150'yi aşkın yazarın katılım gösterdiği 2.Ulusal Şanlıurfa Kitap Fuarına Takvim gazetesi Haber Müdürü Gazeteci yazar ve A Haber Televizyonun da yayınlanan Yaz Boz program yapımcısı Mevlüt Yüksel burada kitaplarını imzaladı.
Fuarı ziyaret eden Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Başkanı Tahir Gülebak fuarı gezerek Gazeteci Mevlüt Yüksel'in kitaplarından aldı. Aldığı tüm kitapları üyelerini aktaracağını belirten Gülebak, " Fuara başta gençlerimiz olmak üzere yaşanan yoğun katılım toplum olarak okumaya yönelik isteğimizi en güzel şekilde ortaya koyuyor, burada Takvim Gazetesi Haber Müdürü, Gazeteci, yazar ve A Haber Televizyonunda yayınlanan Yaz Boz program yapımcısı Mevlüt Yüksel'in imza gününe katıldık, aldığımız kitapları üyelerimize vereceğiz, Tüm bu güzel tabloyu şehrimize kazandıran Büyükşehir Belediyesi ekibine de teşekkür ediyorum" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2018, 15:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER