GGF’den, ŞUÇGAD’a Ziyaret

Adıyaman’da aylık yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdikten sonra Şanlıurfa’ya gelen Güneydoğu Gazeteciler Federasyonu (GGF) Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği (ŞUÇGAD) Başkanı Tahir Gülabak’ı makamında ziyaret etti.

GGF’den, ŞUÇGAD’a Ziyaret

Güneydoğu Gazeteciler Federasyon (GGF) Başkanı Mehmet Çelik ile birlikte Yönetim Kurulu öğelerinden Rıdvan Fidan, Ercan Atay, Adnan Ayuka ve Hatice Türkan Çalışan Gazeteciler Derneği (ŞUÇGAD) Başkanı Tahir Gülebak’ı ziyarette bulunarak başarılarının devamını dilediler.

Ziyaret sırasında konuşma yapan Güneydoğu Gazeteciler Federasyon Başkanı Mehmet Çelik Çalışan Gazeteciler Derneği’nin gösterdiği başarıların devamını diledikten sonra şunları söyledi Çelik: “ Gerek Türkiye’de gerekse Şanlıurfa’da Gazeteciliğin iyi bir noktaya gelmesi için çaba sarf eden Çalışan Gazeteciler Derneği’ne Federasyon olarak teşekkürlerimizi sunarız yaptığınız çalışmaların devamını diliyoruz” 

Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Tahir Gülebak, “Ziyaretlerinizden dolayı bizleri onurlandırdınız, teşekkürlerimizi sunuyoruz. Biz gazeteciler olarak birlik ve beraberlik içerisinde bu mesleğin daha kaliteli bir noktaya gelmesini sağlamalıyız. Bunu da yapacağımız ziyaretlerle bir birimizin arkasında durarak yapabiliriz. Ayrıca Dernek Başkanı olarak bölgede yaptığınız çalışmalardan dolayı teşekkürlerimizi sunarız” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2017, 13:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER