Genel Kurulda, Merhum Yüksel'in Oğlu Müslüm Görev Aldı

Milletvekillerinin ant içmesi için toplanan Genel Kurulda, Başkanlık Divanında Meclis'in en genç milletvekillerinden AK Parti İstanbul Milletvekili Rümeysa Kadak, Şanlıurfalı ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Müslüm Yüksel görev aldı.

Genel Kurulda, Merhum Yüksel'in Oğlu Müslüm  Görev Aldı

TBMM Genel Kurulu'nda, 27. Dönem 1. Yasama Yılı başladı. TBMM Genel Kurulu, CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın sağlık durumu nedeniyle ikinci en yaşlı üye sıfatıyla İYİ Parti Ankara Milletvekili Durmuş Yılmaz başkanlığında toplandı.

BAŞBAKAN YILDIRIM YEMİN ETTİ

Başbakan Binali Yıldırım, TBMM Genel Kurulu'nda milletvekili yeminini etti.

GENEL KURULDA RÜMEYSA KADAK VE MÜSLÜM YÜKSEL GÖREV ALDI

Milletvekillerinin ant içmesi için toplanan Genel Kurulda, Başkanlık Divanında Meclis'in en genç milletvekillerinden AK Parti İstanbul Milletvekili Rümeysa Kadak, AK Parti Gaziantep Milletvekili Müslüm Yüksel görev aldı.

RÜMEYSA KADAK KİMDİR?

Son dönemde Adalet ve Kalkınma Partisi A Takımı kadrosuna Recep Tayyip Erdoğan tarafından dahil edilen Rümeysa Kadak Üniversitesi eğitimini sürdürmektedir. Marmara Üniversitesi'nde öğrenci olmanın yanı sıra Marmara Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkan Yardımcılığı yapmaktadır. 20 yaşında olan Rümeysa Kadak İstanbul'da dünyaya gelmiştir.

Genel Kurulda, En Genç Milletvekillerinden Rümeysa Kadak ve Müslüm Yüksel Görev Aldı Genel Kurulda, En Genç Milletvekillerinden Rümeysa Kadak ve Müslüm Yüksel Görev Aldı

MÜSLÜM YÜKSEL KİMDİR?

1994 tarihinde Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde doğdu. İlk ve ortaokulu Nizipte bitirdi. Lise eğitimini Birecik'te tamamladı. 2011 yılında Başladığı Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2015 yılında mezun oldu. 2017 yılında mezun olduğu okulda yüksek lisans eğitimine başladı. Halen Başkent Üniversitesinde Özel Hukuk Alanında Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER