Gençliğin Adayı Kızılelma Antep'te Seçim Çalışmalarına Hız Verdi

Türkiye Gençlik Vakfı’nın (TÜGVA) Gaziantep İl Başkan Mahmut Burak Kızılelma, Ak Parti Gaziantep Milletvekili Adayı oldu. Gaziantep’te yaşayan Şanlıurfalıların ve gençlerin sesi olmak için aday  olan Mahmut Burak Kızılelma, gençlerden takdir görüyor.

Gençliğin Adayı Kızılelma Antep'te Seçim Çalışmalarına Hız Verdi

24 Haziran 2018’de Türkiye sandık başına gidecek. Yeni dönemde gençlerin de, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) temsiliyet hakkının doğmasıyla gençler aday adayı oluyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde kurulan ve tüm yurtta olduğu gibi Gaziantep’te de gençlere yönelik faaliyet gösteren, Türkiye Gençlik Vakfı Gaziantep İl Başkanlığı  (TÜGVA ) ile çalışmalar yürüten Mahmut Burak Kızılelma, Ak Parti Gaziantep Milletvekili  adayı oldu. Mahmut Burak Kızılelma, seçilmesi durumunda vekil olarak Gaziantepli gençlere hizmet edecek.

  

Türkiye Gençlik Vakfı  (TÜGVA ) İl Başkanlığı görevine geldiğinden itibaren, Gaziantep gençliği için bir çok projeye hayata geçiren, Türkiye Gençlik Vakfı  (TÜGVA ) İl Başkanı Mahmut Burak Kzılelma,kısa sürede Gaziantep gençliğinin gönlünde taht kurdu.

GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ

3 yıldır Türkiye Gençlik Vakfı  (TÜGVA ) İl Başkanlığı görevini başarılı bir şekilde sürdüren Mahmut Burak Kızılelma, bu süre içerisinde sayısız projeye imza attı. Yaptığı hizmetler ve projeleriyle, Türkiye Gençlik Vakfı’nın ismini ön plana çıkardı. Gaziantep’te 126 lise de 2 bin 500 temsilci, üniversitelerde ise 44 fakültelerde 33 bölümde 250 kişilik teşkilatıyla il ve ilçe teşkilatları dahil toplamda 5 bin kişilik teşkilatıyla Gaziantep’te gençlik adına yeni bir sinerji öne çıkardı. Türkiye Gençlik Vakfı  (TÜGVA ) İl Başkanu Mahmut Burak Kızılelma, Gaziantep’in, Türkiye’nin en genç nüfusuna sahip illerden birisi olduğunu ifade ederek, “Gaziantep gençlerini temsil eden bir adayın olması gerektiğini, genç arkadaşlarımızın ve teşkilatımızın desteğiyle Ak Parti’den Gaziantep Millet vekili  adayı oldum. Eğer kısmet olur da aday olduğum taktirde, Gaziantep’lilerin ve Gaziantep gençliği için elimden gelenin en iyisi için mücadele ve hizmet edeceğim” şeklinde açıklama yaptı. Türkiye Gençlik Vakfı  (TÜGVA ) İl Başkanı Mahmut Burak Kızılelma, bunun bir bayrak yarığı olduğuna da işaret ederek, “Sayın Reisimiz, Başkomutanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın deyimiyle, koltuktan güç alan değil koltuğa güç veren bir kardeşiniz olarak siz değerli Gaziantep il ve ilçe teşkilatlarının yöneticilerinin ve mahalle temsilcilerinin desteğini bekliyorum” diye açıklama yaptı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER