Genç Futbolcu Kamuoyun‘dan Özür Diledi

Geçtiğimiz Hafta Amatör lig müsabakasında Şanlıurfa'da oynanan Şanlıurfa Gençlerbirliği-Siverek Belediyespor karşılaşmasında yapmış olduğu çirkin hareketten dolayı özür mesajı yayımladı.

Geçtiğimiz Hafta Amatör lig müsabakasında Şanlıurfa'da oynanan Şanlıurfa Gençlerbirliği-Siverek Belediyespor karşılaşmasında çirkin harekette bulunan Mahmut Onur Toprak yapmış olduğu hareketten dolayı pişman duyduğunu ifade ederek Şanlıurfa spor camiası, Siverek Taraftarları ve Türkiye’ye özür mesajı yayımladı.

Siverek Taraftarına yapmış olduğu hareketten dolayı pişman duyduğunu ifaden Toprak Urfanatik Gazetesine açıklamada bulundu;

‘’Cumartesi günü oynadığımız Şampiyonluk mücadelesinde taraftarlara karşı yaptığım çirkin bir hareketten dolayı Urfa futboluna ve Siverek halkından özür diliyorum. Benim orada yaptığım hareket Siverek halkına değildi. Orada tribünde birkaç taraftar ağza alınmayacak küfürler ederek bir anca benim siniri bozup ve Siverek halkına karşı bir terbiyesizliğim olduysa özür dilerim. Urfa halkından da özür dilerim mevzu bu kadar uzayacağını bilmiyordum. Yaptığım hareketi kendime yakıştırmıyorum ve o hareketi yapacakta Kara kette değilim, Maç bitimiyle beraber taraftarın bir anda bana yönelerek ve şuanda rahatsız  ve yatalak olan Anneme ağza alınmayacak kelimeler edildi. O an futbolun bana verdiği hırstan dolayı kendimi kaybederek kendi şahsıma yakışmayan harekette bulundum ve yapmış olduğum hareketten dolayı da pişmanım bunun için Şanlıurfa spor camiasında ve Türkiye Futbol Federasyonunda özür dilerim.’’ Dedi.

Siverek belediye spor camiası ile görüşerek bu konun daha fazla ilerlememesi için gerek görüşmeleri  yapan Onur Aziz Atlı yöneticilerle yapmış olduğu görüşmede genç futbolcunun Siverek Taraftarları ve halkında özür dileyerek Siverek belediyespor kulübü olarak gereken genç futbolcunun özürünü kabul ettiklerini ve şikayetçi olmadıklarını belirtti.

Özel Haber:İBRAHİM ÇAKMAK

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2019, 17:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet
mehmet - 8 ay Önce

Sembolik de olsa Ceza almalidir,,

SIRADAKİ HABER