Galatasaray Şampiyonluğu Şanlıurfa'da Coşkuyla Kutlanıyor

2018-2019 sezonunda ligin bitimine 1 hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Galatasaray bugünkü oynadığı Medipol Başakşehir  2-1 galibiyetle ayrılan Galatasaray  maçından sonra Şanlıurfa'da şampiyonluk kutlamaları yapamaya başladılar.

Galatasaray taraftarları maçın bitiminin ardından Atatürk Bulvarı’nda toplanarak kutlama yaptı. Sarı kırmızlı takımın taraftarları, yolu trafiğe kapatarak sevinç gösterisi yaptı. Ellerinde meşale ve Galatasaray bayraklarıyla halay çekerek kutlama yapan taraftar grubu, araçlarla da konvoy oluşturup bir süre şehir turu yaptı.Üzerlerinde Galatasaray forması bulunan yüzlerce taraftar bulvarı araç trafiğine kapattı. Kalabalık grup, meşaleler yakarak şampiyonluğu gece saatlerine kadar kutladı. Kutlamalar sırasında bulvara getirilen ve üzerinde Galatasaray bayrağı sarılan 'at arabası' taraftarların büyük ilgisini gördü.

Galatasaray, üst üste 2, toplamda ise 22. şampiyonluğunu ilan etti. Şampiyonluk sonrası Galatasaray'ın binlerce taraftarı, Şanlıurfa'da işlek cadde ve kent meydanlarında kutlama yaptı. Birçok taraftar da kentin işlek caddelerinde araçlarıyla konvoy yaptı.

Haber:İBRAHİM ÇAKMAK

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2019, 23:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
HAS URFALI
HAS URFALI - 6 ay Önce

Bu memleket adam olmaz.Galatasaraya gösterdiğiniz ilgiyi Urfaspora göstermiş olsaydınız memleket takımı bu halde olmazdı.

SIRADAKİ HABER