Fakıbaba Tebrikleri Kabul Etti

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı AK Parti Şanlıurfa milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba ve beraberindeki milletvekillileri tebrikleri kabul etti.

24. Haziran seçimleri gecesi Ankara’ya giden Ahmet Eşref Fakıbaba bugün sabah saatlerinde ayağının tozu ile geldiği Urfa’da esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Esnaf ziyareti ardından Fakıbaba ve beraberindeki milletvekilleri Hacı Bekir Sofrasında tebrikleri kabul etti. Yoğun bir katılımın olduğu tebrik programında AK Parti milletvekilleri Zemzem Gülender Açanal, Mehmet Ali Cevheri, Ahmet Akay,Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, İl Başkanı Bahattin Yıldız, İlçe belediye başkanlar Mehmet Ekinci, Fevzi Demirkol, Ali Aslan Bayık, AK Parti adayalarıMehmet Fatih Aksoy, Güler Kama İzol, İbrahim Toru, Sedat Ertürk, İsmail Tosun, İbrahim Ayhan, il, ilçe teşkilatı ve vatandaşlar katıldı.
Fakıbaba ve milletvekilleri tebrik programında vatandaşlarla tek tek selamlaştı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği tebrik programında Urfalıların Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ve 27. Dönem milletvekili seçimlerinden dolayı kendilerine gösterdikleri desteklerden dolayı herkese şükranlarını iletti.
Tebrik töreninde vatandaşlara hitap eden Bakan Fakıbaba;
Mükemmel bir seçim geçirdik. Keşke olaylar olmazaydı çok güzel olurdu ama olacağa çare yok arkadaşlar, ama bundan sonra birlik ve beraberlik içerisinde bir tek amacımız var. Şanlıurfa bir tek amacımız var, Türkiye bir tek amacımız var, Bayrağımız bir tek amacımız var milletimiz. Allah’ın izni ile vatanımız ile el vereceğiz.
İl Başkanımız, Kadın Kolları Başkanımız, Gençlik Kolları Başkanımız, çok değerli Milletvekillerimiz ve esas yine kahramanlar bizden daha fazla çalışanlar seçilemeyenler ama gönlümüzde taht kuran arkadaşlarım buradan onları alkışlıyorum keşke burada olsaydılar ama kısmet. Bu seçim evvel Allah sizin sayenizde olmuştur ama önemli olan bizim samimiyetimizdir göreceksiniz bütün teşkilatımız ile beraber hep sizin emrinizde olacağız, hep yanınızda olacağız, ağalık yapmayacağız. Bakın bu önemli biz halkın hizmetkârlarıyız AK Parti üyesi, Milletvekilleri, bakanı demek; halkın hizmetkârı demektir. Hizmet içinde biz ne demişsek onları yapacağız. Enerjiyi çözeceğiz dedik inanın çözeceğiz. Biz söylemeyiz belediye başkanlarımız, Büyükşehir belediye Başkanım, İlçe Belediye Başkanım enerjiyi çözeceğiz dedik değil mi inan çözeceğiz. Ben Büyükşehir Ekiplerine bütün meclis üyelerine hepsine yürekten teşekkür ediyorum.
Her zaman kardeşlerime sahip çıkmıştım. Bundan sonra da devam edecektir Allah’ın izni ile ona inanıyorum onun için biz sizlerle beraber Şanlıurfa’mızı sadece bu bölgede değil Türkiye’de bir numara yapmak için elimizden gelen çalışmayı Allah’ın izni ile başlatacağız. Şimdiye kadar çok güzel şeyler yapıldı Belediye Başkanlarıma, Meclis üyelerime yürekten teşekkür ediyorum. Bugün varım yarın olmayabilirim gayet doğaldır biz dava insanlarıyız arkadaşlar, biz halkın hizmetkârıyız siz olmasanız biz hiç bir şey değiliz. Eğer biz 10 kişiden 2 kişinin sorunu çözüyorsak benim için ne mutlu bana bu bir ibadettir bundan daha güzel bir şey olabilir mi. Para ile hiçbir ilgimiz olmadı olmayacak da
Polatlı’daki hemşerilerimize çok güzel bir proje kazandırdık ve dediler ki Allah razı olsun niye biliyor musunuz geçen sefer çok değerli vekil arkadaşlarımla beraber gittik ve bunu söylemiştim; Urfalı hemşerilerimiz bunu hak etmiyor ve proje yapılacak. Orada bir yerel proje yaptık ve şunu demek istiyorum inşallah enerjiyi bitirdiğimiz zaman hemşerilerimiz yanınıza gelmeyecektir ve bütün çapamız o olacaktır. Bakın inşallah bundan sonra daha boş zamanım olacak arkadaşlarımızla beraber ekipçe çok güzel şeyler yapacağız. Bakanlık zamanında Urfa’ya ne kazandırdığımı inşallah size tek tek göstereceğim Urfa benim hayattım, Urfa benim canım Allah hepinizden razı olsun"dedi.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2018, 18:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muslum
Muslum - 1 yıl Önce

Pardon neyin tebrikleriymiş neyi bașardilar. Birseymi kaçırdık.

SIRADAKİ HABER