Fakıbaba İçin Flaş İddia, Listede Yer Almıyor!

AK Parti’de milletvekili listesi açıklanmaya birkaç gün kala kulislerde farklı iddialar gündeme gelmeye devam ediyor. Son olarak iddialara göre Ahmet Eşref Fakıbaba’nın listede yer almayacağı ve bakanlık görevine devam edeceği iddia edildi.

Fakıbaba İçin Flaş İddia, Listede Yer Almıyor!

Seçime 34 gün kalmış olmasına rağmen AK Parti cephesinde her dakika ve saat farklı iddialar ortaya atılıyor. AK Parti Şanlıurfa milletvekili listesinde Şanlıurfa’nın çok sevilen ismi olan ve şuan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı olan Ahmet Eşref Fakıbaba’nın milletvekili listesinde yer almayacağı ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı görevine devam edeceği gelen kulis bilgileri arasında. Bilindiği üzere Ahmet Eşref Fakıbaba Şanlıurfa kamuoyu ve halkı tarafından oldukça sevilen bir isim. Belediye başkanlığı döneminde Şanlıurfa’ya büyük hizmetler yapmış olan ve yapmaya da devem eden Fakıbaba’nın büyük ihtimal Milletvekili listesinde yer almayıp bakanlığa devam edeceği öğrenildi.

Öte yandan Urfanatik.com olarak genel merkezden edindiğimiz kulis bilgilerine göre Şanlıurfa milletvekili listesinde büyük ölçüde değişime gidileceği ve bir önceki dönemlerde milletvekili yapan birçok simanın da bu liste ile değişeceği öğrenildi.

Gündemi an be an takip eden Urfanatik.com’dan milletvekili listelerini ilk siz öğrenmek istiyorsan bizleri takipte kalın.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2018, 22:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Urfalı
Urfalı - 9 ay Önce

Fakıbaba Bakanda olsa işçide olsa o herzaman baba bir adamdır. seni seviyoruz urfanın tek Allaha eyvAllahı olan dürüst insan .

Urfalı
Urfalı - 9 ay Önce

Urfaya Hiç Bir Katkısı Yok Şowmenin Teki Bu Adam..

SIRADAKİ HABER