Fakıbaba Hastaneyi Ziyaret Etti, Hastaların Bayramını Kutladı

Dün gece saatlerinde Şanlıurfa'ya gelen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret ederek hastaların bayramını kutladı.

Fakıbaba Hastaneyi Ziyaret Etti, Hastaların Bayramını Kutladı

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ni ziyaret ederek, hastalar ile sohbet etti. Objektiflere Fakıbaba'nın samimi kareleri yansıdı, hastanede yatmakda olan hastaların bayramını kutlayan Fakıbaba her bir hasta için acil şifalar diledi. Fakıbaba'ya Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül eşlik etti. Ziyaretin sonunda Fakıbaba ile hastane personelleri hatıra fotoğrafı çektirdi.

Halkın Bakanı Şanlıurfa'ya gelir gelmez ziyaretlerine başlamış oldu.
YORUM EKLE
YORUMLAR
muhendis
muhendis - 2 yıl Önce

Bakan haca gitmis nasil hastaları ziyaret ediyor yarabim

Salih
Salih - 2 yıl Önce

Çalışkan insanın hali başka.Urfa'nın sağlığını çözer

Baba
Baba - 2 yıl Önce

Halkın adamı Allah Seni başımızdan eksik etmesin

Nedim
Nedim - 2 yıl Önce

Niye bayramda neden başka günlerde deģil.bu duygu sömürüsü oldugu müddetce gelecekte umutlu degilim. Urfam bu oyunlara artik gelmeyin. Fakirler hergün doktorlarin olmayisindan saatlerce hastanelerde tedavi edilmiyor. Yollar berbat. Insanlar sinir köpü. Işsizlik rekor saflarda,suanki hükümet insanlarin akillariyla dalga geciyor.

SIRADAKİ HABER