Fakıbaba Eyyüp Peygamber Caddesini Gezdi

31 Mart yerel seçimlerinde partisine destek vermek amacıyla memleketine dönen GTH Eski Bakanı, Şanlıurfa Milletvekili Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, Eyyüp Peygamber Caddesini gezdi esnaflardan ve vatandaşlardan destek istedi.

Dayısının vefatı dolayısıyla taziye kabulüne devam eden ve bu yüzden saha çalışmalarına ara veren AK Başkan Adayı Mehmet Kuş’a destek vermek amacıyla İlçe Başkanı Mehmet Moğol ile birlikte gezilerini sürdüren Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba’yı gören Urfalılar Fakıbaba ile hasret giderdi.

Eyüp Peygamber Caddesi esnafıyla hasret giderdiklerini ifade eden Şanlıurfa Milletvekili Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, “Bizleri bağrına basan esnaf kardeşlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Moğol, Eyyübiye Belediye Meclis Üye Adayı Abdulkadir Karakeçili’nin eşlik ettiği geziye dayısının vefatı dolayısıyla Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş katılamadı.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2019, 17:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
murat aktaş
murat aktaş - 8 ay Önce

seçim zamanıya seçime kadar kimleri kimleri görrüz boşş vadlerini dinleriz seçim sonrası 5 yıl göremeyiz urfaya ne hizmet yapıldı 17 yılda ekonomik kriz işsizlk ve gençler heba durumda ben açken iş yokken kimin umurunda degişim şart halk uyandı artık gerçegede inanmıyacak duruma geldi boşş yalan vadlerden dolayı

SIRADAKİ HABER