Fakıbaba'dan Liste İddialarına Sert Tepki!

Gıda Tarım ve Hayvancılık bakanı 27. Dönem AK Parti Milletvekili adayı Ahmet Eşref Fakıbaba aday listesi ile ilgili hakkında çıkan söylentilere sert bir dille tepki gösterdi.

Fakıbaba'dan Liste İddialarına Sert Tepki!

24 haziran’da yapılacak olan 27. Dönem milletvekilliği seçimleri öncesinde AK Parti Şanlıurfa adaylarını tanıtmak için bir araya geldi. Eski milletvekillerin yanı sıra partililer ve yoğun bir vatandaş kitlesi ile yapılan tanıtım toplantısında konuşan 1. Sıra adayı Ahmet Eşref Fakıbaba, listelerin açıklanmasından sonra hakkında çıkan "Listeyi Fakıbaba hazırladı" gibi söylemlere sert bir dille tepki göstererek, liste içinde ilk defa gördüğüm ve bilmediğim arkadaşlarımız var.

‘Listeyi ben yapmadım’

Ahmet Eşref Fakıbaba, “Yarın bir sürü iftiraları diyecekler benim ben samimi kardeşinizim listenin içerisinde hiç tanışmadığım başka arkadaşlarım var ama gurur duyuyorum listeyi ben yapmadım. İftara atan adamlar var önemli değil onlar da benim kardeşim yanlış algılayanlar var. 300 kişinin içerisinde belki bunu iki kişi yanlış algıyı çıkarıyor çıkarsın zararı yok, ben onu da bağrıma basıyorum ama ben mertçe konuşan bir adamım listeyi yapmış olsaydım söylerdim, hiç çekinmeden söylerdim. Çünkü hiçbir bakana liste yapma hakkını vermediler ve ben pazartesi günü öğrendim bunu emin olun Pazartesi günü öğrendim ama bahaneyle Fakıbaba’yı vurmakla elinize ne geçecek.” dedi.

Lütfen hiç kimsenin yanlış şeylerine gelmeden Recep Tayyip Erdoğan'ı, Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım'ın ve AK Parti hükümetini destekleyelim. Lütfen bir daha ama bir daha bu sefer tam vaktidir diyelim. Şanlıurfa'yı bir kez daha büyüteceğimizin sözünü veriyorum yapacak şeylerimiz var.

YORUM EKLE
YORUMLAR
URFALI
URFALI - 1 yıl Önce

YAZIK ETİN SAYIN FAKIBABA YÜRÜMESİNİ BİLMIYEN BU LİSTEYE SANA RAĞMEN OY YOK BOŞUNA UĞRAŞMA 6 ARAP KÖKENLİ DİĞERLERİ ARKADAŞIN DOSTUN 24 HAZİRANDA REİSE HESAP VERECEKSİN

Halil
Halil - 1 yıl Önce

Fakibabaya canlı Yayında kurduğu şeyime kelimesini hiç yakistiramadim onca izleyici önünde

Arap birliği bsk.
Arap birliği bsk. - 1 yıl Önce

Butun samimiyetimle bu kelimeleri yazmak istiyorum ister egri ister dogru bakarsiniz dogru bu listeyi fakibaba hazirladi listenin fiyasko olduğunu anladi şimdide düzenlemeye calisiyor yok öyle iş efendin reis bunun hesabını sizden soraktir rahat olun.nerde görülmüş listenin yarısının arap olduğu burda resmen ayrımcılık var bu liste ila öperler adamı bekleyelim

Cihan Umut
Cihan Umut - 1 yıl Önce

Herzaman yanındayız!
Birde URFA SPORUMUZA destek olup arkasında olup memleketimizin takımını süper lige cıkarma zamanı geldi desteklerinizi bekliyoruz.

Hakan
Hakan - 1 yıl Önce

Ayrımcılık yapma. Akparti ye ençok oyu araplar veriyor.Ve Arapları yok sayamasın. Urfa yüzde 40 arap

SIRADAKİ HABER