Fakıbaba'dan Başbakanlığa DEDAŞ Raporu!

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba Şanlıurfa'da yaşanan elektrik problemi için kolları sıvadı.

Fakıbaba'dan Başbakanlığa DEDAŞ Raporu!

Şanlıurfa'da son günlerde sıkça yaşanan elektrik kesintileri vatandaşı zor durumda bıraktı. Elektrik problemi ile beraberinde gelen teknik sorunlar vatandaşa maddi zarar vermesiyle bir çok vatandaş çeşitli ilçelerden DEDAŞ'ı protesto etmesiyle kentte yer alan siyasi yetkililer konuyu enine boyuna incelemek üzere Ankara'ya gitti. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba nezdinde bir araya gelen Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve Milletvekillerinin katılımıyla DEDAŞ enine boyuna incelenerek dosya halinde Başbakanlığa sunulacak. Konuyu yakından takip eden Fakıbaba Şanlıurfalı vatandaşların yanında olduğunu belirtti. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Urfalı
Urfalı - 2 yıl Önce

Sayın bakanım Allah rızası için urfa buğday pazarındaki tefeci esnafa operasyon yapın bütün çiftçileri borçlandırmış durumdalar çare bulun bu kansızlara

Mustafa demir
Mustafa demir - 2 yıl Önce

Elektriği kullan veya kullanma aylık sabit fatura uygulayan tek kurum dedaş.evdeki eşyaların aynı Samsun'da faturam 130 tl gelirken sabit 70 tl faturalara yansıttığı için aylık 200 tl fatura yazdıran kurum dedaş.

Çiftçi
Çiftçi - 2 yıl Önce

Vatandaşın çiftçinin kanını emen dedaş. Kimse bunlara söz geçiremiyor. Allah vatandaşa yardım etsin.

SIRADAKİ HABER