Fakıbaba, “Cumhurbaşkanı Bana Muhtar Ol Dese Muhtar Olurum”

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba Türkiye’nin öyle bir dönemden geçtiğini belirterek “Allah korusun Tayyip beyin kaybetmesi demek Türkiye’nin kaybetmesi demektir. Tayyip Bey bana dese yarın muhtar olacaksın söz veriyorum ben derhal muhtarlığa girerim” dedi.

Fakıbaba, “Cumhurbaşkanı Bana Muhtar Ol Dese Muhtar Olurum”

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba önceki gün İstanbul’da geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren kuzeni Ali Fakıbaba’nın taziyesi için memleketi Şanlıurfa’ya geldi.

Havaalanında partililer tarafından karşılanan Bakan Fakıbaba buradan karayolu ile Taziyenin yapıldığı Birecik İlçesine geçti.

Taziyenin ardından Ak Parti Birecik İlçe Başkanlığını ziyaret eden Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba burada partililere hitap partililerden çok çalışmalarını isteyen Bakan Fakıbaba “ öyle bir dönemden geçiyoruz ki inanın Allah korusun Tayyip beyin kaybetmesi Türkiye’nin kaybetmesi demektir. Tayyip Bey bana dese yarın muhtar olacaksın söz veriyorum şerefsizim ben gider muhtarlığa girerim. Makam falan önemli değil önemli olan bizim davamızdır. Çok çalışacağız önümüzde 2 tane seçim var gece gündüz demeden çalışmalıyız. Ak Parti demek öyle koltuk sevdalısı demek değil biz halka hizmet için varız halkın hizmetkârıyız. Bizi diğer partilerden ayıran budur” şeklinde konuştu.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER