Fakıbaba Çarşı Esnafından Destek İstedi

31 Mart yerel seçimlerine yaklaşırken AK Parti milletvekilleri saha çalışmalarını hızlandırdı.

Meclisin tatile girmesiyle birlikte memleketlerine dönen AK Partinin Şanlıurfa milletvekilleri AK başkan adaylarına destek turuna çıkıyorlar.

Partisine ve Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş’a destek olmak amacıyla Tarihi Hanlar Bölgesindeki çarşı esnafıyla buluşan GTH Eski Bakanı, Şanlıurfa Milletvekili Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, tarihi çarşıları gezdi  partisine dua ve destek istedi.

Karşılarında bir anda Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba’yı gören çarşı esnafı Fakıbaba ile hasret giderdi. Esnafla birlikte kahvaltı sofrasına oturan miniklerden türküler dinleyen Fakıbaba gezi hakkında bir açıklama yaptı.

Çarşı Esnafı Fakıbaba’yı Bağrına Bastı 

Çarşıyı gezerek esnafla hasret giderdiklerini ifade eden Şanlıurfa Milletvekili Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, “Bizleri bağrına basan esnaf kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Urfa insanı farklı urfa esnafı farklı onlara gerçekten çok minnettarım” dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Moğol, Eyyübiye Belediye Meclis Üye Adayı İbrahim Halil Beyaz ve Muhtar Hüseyin Çadırcı’nın eşlik ettiği geziye dayısının vefatı dolayısıyla Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş katılamadı.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2019, 05:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet
mehmet - 8 ay Önce

Hayret fakıbaba hangi yüzle milletin karşısına çıkıyor.Urfayı yapamadığı bakanlığıyle rezil etmişti.Kötü intiba bırakarak demode arkadaşlarını çeşitli görevlere getirerek urfanın değerini düşürmüştü.Şimdi de urfaya gelebiliyor.

ALİCAN
ALİCAN - 8 ay Önce

SN ŞANLIURFALILAR BİR KENDİNİZE SORUN BU VEKİLLER NORMAL ZAMANDA NEREDELER SADECE OY ZAMANI PİYASAYA ÇIKIYORLAR BU VEKİLLERİN MEMLEKETE NE FAYDALARI OLMUŞ NE OLSUN DİYE ÇABALAMIŞLAR OY ZAMANI GELDİ DİYE DOLAŞIYORLAR NORMAL ZAMANDA ÇIKSINLAR DOLAŞSINLAR HALKIN SORUNLARI İLE İLĞİLENSİNLER AMA NEREDE ŞİMDİ OY TOPLAMA ZAMANI HERKESE ŞİRİN GÖRÜNMEK İÇİN ÇIKARLAR HALKIN KARŞISINA. DÜNE KADAR ARKASINDAN SÖYLEMEDİĞNİZ KALMAYAN VEKİLLER KARŞINIZA GELİNCE HEMEN YELKENLERİ SUYA İNDİRİYORSUNUZ BUKALEMUN OLMAYIN

murat aktaş
murat aktaş - 8 ay Önce

valla kimse kusura bakmasın bi fakkı baba zamanı biraz azcık hizmet etdi digerleri hepsi boş vaad ama cevheri gelecek hizmet gelecek samimyet gelecek kibirlik kendini kaf dagında görmek kalkacak yandaşlık bitecek gençler heba olmayack esnaf kan aglamayacak inşAllah degişim şart başkanımız belli oylar cevheriye yeter yeter yeter kandın kendinden başkasını düşünmeyenleri gördük gençler heba oldu tek yapdıkları boşş vaadler

SIRADAKİ HABER