Fakıbaba Adaylarla Sahaya Çıkıyor!

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayları ile Ankara’da ilk kez bir araya geldi. 

Fakıbaba Adaylarla Sahaya Çıkıyor!

24 Haziran'da yapılacak Milletvekili Genel Seçimleri için Şanlıurfa Ak parti'den adayı gösterilen 14 milletvekili ile Bakan Fakıbaba Ankara'da bir araya gelerek seçim stratejini görüşüldü.

“Şanlıurfa'dan Rekor Bir Oy Alacağız''

Ak Parti milletvekili adayları, Ak Parti il Başkanı Bahattin Yıldız ve Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ile Ankara’da bir araya gelerek seçimde izlenecek stratejiyi konuştu toplantıda konuşan Bakan  Fakıbab, “Başata listeye giren  arkadaşlarımızı olmak  üzere tüm  aday adaylarımızla kenetlenip  her birimiz bir adaymışız gibi  partimizde cumhurbaşkanımız  için mücadele verip, Ak Partiyi  ve cumhur İttifakını bayrağını  rekor bir oy ile Şanlıurfa’nın surlarında dalgalandıracağız” dedi.

Seçim Hazırlığına Hız Verildi 

Seçim hazırlığı ve seçim yol haritasının çizildiği toplantıda 14 milletvekilli adayı, AB Uyum Komisyonu Başkanı Kasım Gülpınar, Milletvekilleri; Halil Özcan, Mehmet Ali Cevheri, İbrahim Halil Yıldız, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Özel Kalem Müdürü İbrahim Halil Akbaş, AK Parti Milletvekili adayları; Gülender Açanal, Halil Özçavlı, Ahmet Akay, Mehmet Fatih Aksoy, Güler Kama İzol, İbrahim Toru, Sedat Ertürk, İsmail Tosun, İbrahim Ayhan ile bir araya gelen Fakıbaba,seçim için yol haritası  belirledi.

Öte yanda Bakan Fakıbaba ve adayların seçim çalışmalarının startını 25 Mayıs Cuma günü Urfa’ya gelerek görkemli bir törenle verecekleri öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2018, 01:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 1 yıl Önce

Seçim günü fakıbaba da bavullunu eline alır AKP kapının önüne koyacaktır bu listeden ancak 4 vekil çıkar

Ismail
Ismail - 1 yıl Önce

Trenden indi ...makinist olarak geldi...klavuzu karga olanin ...

mehmet
mehmet - 1 yıl Önce

Şanlıurfa'da seçim sonuçları çok farklı olacaktır.

Memoli
Memoli - 1 yıl Önce

Kusura bakma faki bu milletvekilleri ile biraz zor oy alacaksınız.sen önce benden helaleş hakkımı yedin fakibaba

M.AVCİ
M.AVCİ - 1 yıl Önce

AK PARTİ BU ADAYLARLA 7 YADA 8 COK ZOR YAZIK OLDU

AHMET
AHMET - 1 yıl Önce

ALLAH AŞKINA CEVHERİ NE YAPTIYA URFAYA TEŞKİLATLARA FESAT KARIŞTIRMAKTAN BAŞKA BUNA NASIL OY VERILİR YA

YAV NE KADAR COK BİLMİŞ İNSANLARSINIZ
YAV NE KADAR COK BİLMİŞ İNSANLARSINIZ - 1 yıl Önce

FAKKIBABA LİSTEY, YAPMADI NİYE BU KADAR İFTİRA ATMAYI SEVİYORSUNUZ ALLAH AŞKINA GÖRMEDİGİNİZ BİRŞEYE DEDİKODUYU NE KADAR SEVİYORSUNUZ

murat aişeoglu
murat aişeoglu - 1 yıl Önce

waziyet alın urfa çok fena karıcakkk seydi baba ve ahmet baba varken


SIRADAKİ HABER