Eyyübiye’nin Aradığı Hizmet Binası Vatandaşın Yanı Başında

Şanlıurfa’nın Eyyübiye İlçesinde daha önce Eyyübiye Devlet Hastanesinin misafirhanesi olarak açılışı yapılan bina, Eyyübiye Belediyesinin uzun zamandır gündeminde olan hizmet binası olarak kullanılacak.

Eyyübiye’nin Aradığı Hizmet Binası Vatandaşın Yanı Başında

Eyyübiye Belediyesinin önceki döneminde yapılan ve Tenzile Erdoğan adıyla açılışı yapılan hasta yakını misafirhanesi yeni başkan Mehmet Kuş tarafından verilen kararla hizmet binası olarak kullanılacak. Uzun zamandır gündemde olan Eyyübiye Belediye hizmet binası için aranan yer bulundu.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un göreve geldiği günden beri hizmet verilecek binanın bir türlü belirlenememesi sıkıntılara yol açarken istenen binanın bulunmasıyla birlikte tüm birimler aynı yerde görev verecek.

Vatandaşa daha iyi bir hizmet vermek için merkez bir yer arayışında olan Eyyübiye Belediyesi, her kesimden vatandaşın ulaşabileceği merkezi bir konumda olan binaya taşınacak.

Tenzile Erdoğan Hasta Yakınları Misafirhanesi olarak bilinen binanın hizmet binası olarak kullanılmaya başlanacağı bilinirken hemen yanında olan başka bir binanın da tekrardan aynı isimler misafirhane olarak hizmet verileceği bildirildi.

URFANATİK

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatihhh
Fatihhh - 1 hafta Önce

Hasta yakınları için inşaa edilen bi yapımın ve milletin kullanacağı altındaki dükkanların geliri ile hasta yakınlara hizmet verebilecegi bu bina işgal edilmektedir.

baran
baran - 1 hafta Önce

burda başkan beyin cebine giren çıkan bişey yok tamamen ilçenin menfaatini düşünüyor ve haklı da. binalar ayrı bir sürü kira bedeli yakıt gideri ayrıca hem belediye için hem vatandaş için zaman kaybı oluyor. çok yerinde bir karar.

SIRADAKİ HABER