Eyyübiye’den Cevheri büyük destek

Eyyübiye’de seçim bürosu açarak Cevheri’ye destek olacaklarını belirten Dağ, Kubat ve Çerkez aileleri çalışmalara katıldı.

Eyyübiye’den Cevheri büyük destek

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sabahattin Cevheri seçim çalışmalarına devam ederken vatandaşlardan da kendisine destek yağıyor. Eyyübiye ilçesinde ikamet eden Dağ, Kubat ve Çerkez aileleri Sabahattin Cevheri’ye destek olmak için seçi büroları açarak çalışmalara katıldı.  Cevheri, üç aileye de teşekkür ederek, “Değişim rüzgârı hız kazanıyor.” dedi.
Değişim rüzgârı büyüyor
Şanlıurfa’nın adayı Sabahattin Cevheri, Şanlıurfa merkez ve kırsalda değişim rüzgarı estirirken Şanlıurfalıların desteği de her geçen gün artarak devam ediyor. Çalışmalarını yoğun bir şekilde devam ettiren Cevheri değişim rüzgârını estiriyor. Eyyübiye ilçesinde ikamet eden büyük ailelerden Dağ, Kubat ve Çerkez aileleri Cevheri’ye açtıkları seçim bürolarıyla desteklerini sundu.
Üç aileye de teşekkür etti
Dağ, Kubat ve Çerkez Ailelerine sundukları destek için teşekkür eden aday Sabahattin Cevheri, “Bizler Urfalıyız, Urfa’nın evlatlarıyız. Bizler bir olup bir aile olup Şanlıurfa’yı yöneteceğiz. Dağ, Kubat ve Çerkez ailelerine bu desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
murat aktaş
murat aktaş - 8 ay Önce

urfa halkının dilinde olan degişim şart oylar cevheriye anketlerdede görünüyo cevheri önde,ekonomik kriz işsizlk zamlar surye olayı ve yandaşlık vurdum duymazlık halkı görmezden gelmek boşş vaadler halk uyandı o yüzden bize yakın bizden biri samimi içten ve içimizden biri olan kibir olmayan cevheriye oylar 17 yıldır görecegimizi gördük ayıldık??

ebru
ebru - 8 ay Önce

oylarımız cevheriye adam gibi adam urfaya ilaç olacak adaylar rasında halkın begendigi inandıgı hizmet edecgine emin oldugu kişi

Değişimin Ayak  Sesleri
Değişimin Ayak Sesleri - 8 ay Önce

Hepimiz sayın cevheriye destek vermeli artık bu yalanlara iş yapmaz liyakattan proje kent yönetme becerisinden uzak yandaşlardan başka halkı düşünmeyen yönetimlere sarı kart gösterme zamanı geldi iktidara oy attıktan sonra figan edenlerde artık düşünün kardeşim sonradan pişman olmak istemiyorsan sandığa giderken 5 yılı düşünerek oy at adamlar nasıl olsa rahat kazanırız havasından yıllardır memleket geri kaldı işi sıkı tutalım Urfalılar olarak artık Sayın Cevherinin arkasında duralım Allah için 17 yıldır memleketi iktidara teslim etmişiz Altyapı Eğitim sağlık Turizm Enerji kentsel dönüşüm Yeşil alan Üniversite sosyal donatı hangi alanda GELİŞMİŞİZ sorgulamamız lazım Memleketi 17 Yıldır İktidara Teslim Ettik Ama Değişen Gelişen Birşey Göremedik Eğitim Sağlık Yeşil Alan Sosyal Donatı Kentsel Dönüşüm Ulaşım Ve Bir Çok Alanda Malesef Geride Kaldık Yazık Bu Memleket Bunu Haketmiyor Artık Değişime Gelişime İhtiyacımız Var Çevre İller Gaziantep Diyarbakır Mardin Hepsi Önümüze Geçmiş Durumdalar Bir An Önce Bu Kötü Durumdan Kurtulmak İçin Memleketimiz İçin Liyakata İşin Uzmanlarına Önem Verip Böyle Bir Fırsat Doğmuşken Bir Beş Yıl Daha Kaybetmeye Göz Yumamayız Bunun İçin Urfanın Geleceği İçin En Doğru İsim İleri Görüşüyle Vizyonu Duruşuyla Sayın Cevheridir ..Sonuna Kadar Seninleyiz Efsane Başkan Urfanın Cevheri...

nevazat
nevazat - 8 ay Önce

içimizden biri yakışır valla urfa ses getircek cevheriyle hizmetiyle gençlere iş imkanı lazım gençler heba olmuş valla,herke kendini düşünüyo yakınnı eşini dostunu ne oldu işsizlk ekonomi çökdü bize içimizden halkın içinden halkı anlayan halk gibi yaşayn biri lzım boşş vaadlerde vermiyo o yüzden cevherie gelecek huzur bulacak urfam

mehmet/newyork
mehmet/newyork - 8 ay Önce

Eger Cevheri kazanirsa tarihe gecer,,Zor bir ihtimal,,

SIRADAKİ HABER