Eyyübiye’de O Yazıyı Gören Aracını Park Etmiyor!

Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesinde yaşayan bir vatandaş evde hasta olduğu için mahallenin girişinde A4 kâğıdına yazı yazarak araçları mahalleye park etmemeleri konusunda uyardı.

Eyyübiye’de O Yazıyı Gören Aracını Park Etmiyor!

Şanlıurfa’nın en işlek caddelerinden biri olan Büyükyol Caddesinde bir vatandaş evde hasta olduğu için araç sürücüleri uyardı.

Büyükyol Caddesinde trafik, park sorunu yaşanırken araç sürücüleri de gelişi güzel şekilde araçlarını park ediyor. Eyyübiye ilçesine bağlı Kadıoğlu Mahallesinde yaşayan vatandaşlardan biri gelişi güzel park edilen araçlar yüzünden evde bulunan hastası için ambulansların mahalleye giremediğini kağıda dökerek anlattı.

Kadıoğlu Mahallesinde yaşayan vatandaş gelişi güzel araçlarını park eden sürücülere A4 kağıdına yazdığı; “Bu sokakta hasta var aracı park etmeyiniz” diye yazısıyla sürücüleri uyardı.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2019, 17:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
mahalle sakini
mahalle sakini - 1 hafta Önce

bu sokağın tam karşısına gülbedesten konağı diye bir mekan açmışlar belediye görmüyor mu derme çatma bir kat (çadır) daha çıkmışlar imar izni var mı belediyeye soruyorum nasıl izin aldılar? Hemen hemen her akşam canlı müzik saat 23 e kadar ve gelen misafirleri genelde bu araya bilinçsizce park ediyor. Şimdi soruyorum nedir bu Urfada bu kadar mafyalaşma devlet(çöreklenmiş hainler) belediye kimi koruyor niye koruyor? Halkın huzurunu bazı ağa babalar para kazanacak diye nasıl kaçırmaya izin veriyor. Urfa ne zaman mafyalardan kurtulacak? Urfanın her yeri bir zalim tarafından zapt edilmiş ve kim koruyor bunları? Devletin kurumlarina çöreklenen liyakatsiz insanlar gün gelecek bu halka hesap vereceksiniz. Yeni gençler sizin gibi olmayacak... Türkiye Cumhuriyeti Devleti sizin gibi hainlerden temizlenecek. Bu devletin dürüst sahiplerine; bu devletin hukuku önünde hesap vereceksiniz...

SIRADAKİ HABER