Eyyübiye Devlet Hastanesinde Neler Oluyor!

Şanlıurfa il sağlık Müdürlüğü, Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma hastanesinde görevli 15 kişinin görevine son verdi.

Eyyübiye Devlet Hastanesinde Neler Oluyor!

İl Sağlık Müdürlüğü, Eyyübiye Devlet Hastanesi olarak bilinen Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli, aralarında müdür ve müdür yardımcılarında bulunduğu 15 kişiyi görevden aldı.

Şanlıurfaya yeni atanan İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Musluhittin Emre Erkuş'un göreve başlamasıyla Eyyübiye Devlet Hastanesinin yönetimini değiştirdiği iddia ediliyor.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2019, 10:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sağlıkçı
Sağlıkçı - 3 ay Önce

Urfamız için güzel bir gelişme. Yeni atananların ilimize, halkımıza güzel hizmetler yapmaları dileğiyle.

Mehmet c.
Mehmet c. - 3 ay Önce

Ewt anlayabiliyorum eski sendika yönetimi kazanamadığı icin ve bu görevden alınan arkadaşlar yeni sendika yönetimden yana oldukları icin görevlerinden alındılar öncelikle sağlık müdürünün görevden alınması gerekiyor urfa icin ne yaptı geldi geleli personelle ilgilendi

Liyakat
Liyakat - 3 ay Önce

Şunu söylemek istiyorum urfamızda liyakat bitmiş gelen yeni ekip umarım birşeyleri düzeltirde halkımızın mağduriyeti biter. Ama görülen o ki sendikayı sürekli laf haline getirenlerin bir kıskançlığı var. Seçilen başkan kimse eğer geçmiş yönetimin hırsının bitmediğini herkes çok iyi anlıyor. Allah'tan korkmalısınız.

Sağlıkla
Sağlıkla - 3 ay Önce

Vali başhekimi görevden aldığında kolluk güçlerine direnerek makamı terk etmeyip direnç gösterenlere yapılan azbile sonra ben koltuk peşinde değilim demekle aklınca alçak gönüllülük yapıyorsun yeni sendika yönetiminin içinde pkk sempatizanları vardı bu ayyuka çıktı bunu öryemezler şimdi kimse yeni yönetimden memnun değil

ahmet yoknaz
ahmet yoknaz - 2 hafta Önce

bu hastane yöneticilerinden bir cacık olmaz.yahu Allah aşkına devlet meselesi oldu bu.şimdide eyyübiye araştırma hastanesi taşerondan kadroya alınan tüm personellerin giriş saatlerini sözde bakanlığın emri ile degiştirip saat 08:00 yerine 07:30 za çekip mesai tamamlama cezası veriyormuş.peki çalışan memurlar ve sağlık çalışanları neden kapsam dışı.bakın kış geliyor havalar erken kararıp sabahta karanlıkta vatandaş işine gidecek Allahtan korkun hiçmi urfada bir babayigit bürokrat bu işe dur demiyor.keyfi uygulamadan vaz geçilip ordaki kardeşlerimizin aldıkları birkaç kuruşuda haram etmesinler.

SIRADAKİ HABER