Eyyübiye Belediyesi Gelir ve Giderleri Belli Oldu

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş Mayıs ayı gelir ve giderleri sosyal medyada paylaştı.

Eyyübiye Belediyesi Gelir ve Giderleri Belli Oldu


Göreve geldiği günden itibaren belediyenin gelir ve giderlerinin vatandaşlarla paylaşılacağını söylemesi üzerine sözünü yerine getiren Başkan Kuş, Mayıs ayı içinde belediyenin gelir ve gider tablosunu açıkladı. Daha önceki aylarında gelir gider tablosunu sosyal medya hesapları üzerinde paylaşan Eyyübiye Belediyesi 01-31 Mayıs tarihleri arasında belediyenin gelir ve giderlerini de yayınladı.

Böylelikle belediyenin 8 milyon 399 bin 283 TL 82 kuruş gelir olurken buna karşılık 8 milyon 147 Bin 803 TL 07 Kuruş gider oldu. Eyyübiye Belediyesi 116 Milyon olan belediye borcunu 112 milyon 486 bin tlye indirdiğini açıkladı.

İşte rakamlar;

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 15:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cumali BAYRAM
Cumali BAYRAM - 2 hafta Önce

Diğer belediyelere de örnek olması adına Eyyübiye belediye başkanı Sayın Mehmet Kuş'u bu paylaşımından dolayı tebrik ediyorum. Ancak paylaşılan tablo da gösterilen Personel Giderleri kalemi hem mevzuatın öngördüğü rakamların çok üstünde, hemde vicdanen kabul edilecek bir durum değil. Bu tabloya göre Eyyübiye Belediyesinin Personel maaşlarını ödemek dışında başka hizmet yapabilme şansı pek yok gibi görünüyor. Allah yardımcınız olsun.

cenk 63
cenk 63 - 2 hafta Önce

anşalılan bütün belediyeler personel için var hizmet edecek para kasada yok bütün belediyelerde durum böyle

SIRADAKİ HABER