Eyyübiye Belediyesi Dur Durak Demeden Çalışıyor

Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, merkez ve kırsal mahallelerde yol yapım çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Çalışmalardan duyulan memnuniyeti dile getiren vatandaşlar, Başkan Kuş’a teşekkür etti.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un talimatlarıyla çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, merkez ve kırsal mahallelerde yol yapım çalışmalarına devam ediyor. İlçe genelinde kurulan 3 şantiye ile ilk günden itibaren çalışma yürüten ekipler, vatandaşların takdirini topluyor. Daha yaşanılabilir bir Eyyübiye hedefi doğrultusunda çalışma yürüten ekipler merkez ve kırsal mahalle ayırımı yapmıyor. Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler merkez mahallelerde kilitli beton parke taşı döşeme, bakım ve onarım ile kırsal mahallelerde ise stabilize yol yapımı ile yol ağı genişletme çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Belirlenen program ve gelen talepler üzerine çalışmalarını sürdüren ekipler kırsalda; Gözeller, Kırkmağara, Tekyamaç, Yaykılıç, Olukyanı, Görenler mahalleleri ile Çavuşlu, Sarıcan, Akdağ ve Büyükreyhanlı mezralarında stabilize yol yapım çalışmalarını tamamladı. Çalışmalardan duyulan memnuniyeti dile getiren vatandaşlar Eyyübiye Belediyesi ve Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’a teşekkür etti.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
URFALI
URFALI - 1 ay Önce

Eyübiye belediyesinin bu çalışmaları için tşk ederiz. ancak bu çalışmaları yapmak zorundalar görevleri bu insanlar öedikleri vergilerin kendilerine her anlamda hizmet olarak geri dönmesi için oylarını verdiler. ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUM EYYÜBİYE BELEDİYE BAŞKANI SAYIN KUŞ'A EYYÜBİYE İLÇE SINIRLARI İÇERİSİNDEKİ ÇARPIK KENTLEŞMENİN ÖNÜNE GEÇMEK İÇİN BİR PROJESİ VAR MI? ÇÜNKÜ EYYÜBİYE İLÇESİNİN EN BÜYÜK SORUNLARININ BAŞINDA GELİYOR. SOKAK GENİŞLİĞİ 5 VEYA 6 METRE EVLERİN DUVARLARI BİTİŞİK VE BURALARA 4 KAT 5 KAT İMAR İZNİ VERİLİYOR SORUYORUM BU NASIL BİR İMAR ANLAYIŞIDIR. İNSANLAR NEFES ALAMIYOR YAP SATÇILARA NASIL 4. 5. KAT İÇİN İMAR İZNİ VERİLİYOR GERÇEKTEN HİZMET ETMEK İSTİYORSA SAYIN BAŞKAN VE BU HİZMETİNİN URFA'DA KUŞAKTAN KUŞAGA AKTARILMASINI İSTİYORSA BU ÇARPIK KENTLEŞMENİN ÖNÜNE GEÇSİN İYİ GÜNLER

SIRADAKİ HABER