Esnaf, ‘Başkan Essum Aslan’ Dedi

SP Karaköprü Adayı Essum Aslan, seçim çalışmaları kapsamında girdiği bir fırında ekmek pişirerek esnaftan tam not aldı.

Esnaf, ‘Başkan Essum Aslan’ Dedi

Saadet Partisi (SP) Karaköprü Belediye Başkan Adayı Essum Aslan, Belediye İş Sendikası Şanlıurfa Şube Başkanı Adem Şıltak’ı ve Balıkkaya Bulvarı Esnafını ziyaret etti. Esnafın büyük sevgisi ve ilgisiyle karşılaşan Aslan, ekmek fırınında ocağa geçerek ekmek pişirdi. Fırıncı esnafı ve fırına ekmek almak için gelen vatandaşlarla sohbet eden Aslan, “Artık değişim vakti geldi.”dedi.

Hizmet için geliyoruz

31 Mart’a sayılı günler kala çalışmalarını daha da yoğunlaştıran Essum Aslan, Balıkkaya Bulvarı esnafını ziyaret etti. Esnafın sorunlarını dinleyen Aslan, “Çaldığımız her kapıyı açan vatandaşlarımız işsizlikten ve iş yapamamaktan dert yanıyor. Biliyorum bu çok ciddi bir sorun biz belediye seçimlerini kazandığımız takdirde israfı bırakıp istihdama yönelik projeler ile sizlere hizmet edeceğiz.”diye konuştu.

Esnaf, Essum Aslan dedi

Balıkkaya Bulvarında bir fırında ekmek pişiren Aslan, fırıncıların ve çevre esnafının ilgi odağı oldu. Burada hünerlerini sergileyen Aslan esnaftan tam not aldı. Ekmeğe Essum Aslan’ın baş harfini işleyen fırıncılar, ‘Desteğimiz seninledir. Biz değişim için Essum Aslan diyoruz’ dedi. Essum Aslan, esnafa verdikleri destek için teşekkür ederek “Yaşanabilir bir Karaköprü için değişim” şeklinde konuştu.

Ardından Belediye İş Sendikası Şanlıurfa Şubesini ziyaret eden Aslan, Başkan Adem Şıltak ve yönetim kuruluna projeleri hakkında bilgi verdi.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 8 ay Önce

Hırsız,yandaş ,üçkagıtçı olacagına içkici olsun baydilli olmasın essum olsun

e değişiklik lazım rtık
e değişiklik lazım rtık - 8 ay Önce

hadi inşAllah

Babacan
Babacan - 8 ay Önce

Admin senden ricam bu yorum kutucuğunu kaldır yorumlar yayınlanmıyor yayinlaki millet uyansın yazık

urfalı
urfalı - 8 ay Önce

esnafmı kaldı esnaf batdı bitdi aç iş yok aş yok çoluk cocuguda perişan esnafın essum hanımla inşAllah herşey güzel olacak aksaçlı cevheri essum hanım hekim oglu urfaya huzur getircek inanıyoz en fazla ne olacak zaten çekiyoz sözlerinde durmasalar bile aynı seviyede olacagız ki bence cevheriyle essum hanımla hekim ogluyla herşey güzel olacak inanıyoz degişim şart sanki şimdi keyif mi ediyoz rezil rüsva olmuşuz yalanmı

Yazık
Yazık - 8 ay Önce

Menfaat ekmekte pişirdir elde öptürur kactane işçinin sende ahı var maaş yok çıksada tazminatı yanacak bunu halk bilse karaköprü bilse keşke bahçeşehir kampüsü yarım kaldı belediyeye gelki hortumla

SIRADAKİ HABER