Eski Başkandan Köprülü Kavşak Yorumu!

Şanlıurfa'da yaklaşık 2 yıl önce temeli atılan ve Karaköprü ile Haliliye İlçesinin bağlantı noktası olacak olan Çevik Kuvvet Köprülü Kavşağında çalışmalar sürerken eski başkan Nihat Çiftçi'den de bir yorum geldi.

Eski Başkandan Köprülü Kavşak Yorumu!

2018 yılının ortalarına doğru temeli atılan ve 80 günde tamamlanması planlanan Çevik Kuvvet Köprülü Kavşakta daha önce finansal konuda sıkıntı yaşanmasından dolayı durma noktasına gelinmişti. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'ün başkanlık koltuğunu devralmasıyla tekrar çalışmalar sürdürüldü. 

Çalışmaları hızlandıran ve bitirmeye çalışan Büyükşehir Belediyesi kavşakta okulların açılmasıyla birlikte Kent merkezi ile Karaköprü geliş gidiş iki yönlü olarak trafiğe açılması planlanıyor. 

Kendi döneminde başlatılan çalışmalar hakkında sosyal medyada bir paylaşımda bulunan Şanlıurfa eski dönem Belediye Başkanı Nihat Çiftçi; ''Türkiye’de sayılı büyüklükteki Karaköprü direksiyonel köprülü kavşak projesini Büyükşehir Belediyenin teknik ekipleri tarafından hazırlanmıştı. Bitirilmesiyle birlikte mükemmel bir kavşak olacağını biliyorum. Emeği geçen herkesi kutluyorum'' ifadelerini kullandı.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2019, 13:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
İslam ecri
İslam ecri - 2 hafta Önce

Yüz değil kösele arkadaş

SIRADAKİ HABER