Eski Bakan Çelik'ten Şehit Ailesine Taziye Ziyareti

Gıda, Tarım ve Hayvancılık eski bakanı Faruk Çelik, Şanlıurfa’da iki gün boyunca çeşitli temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa'ya geldi. Çelik Ağrı’nın Doğubeyazıt ilçesinde teröristlerle girdiği çatışma da şehit olan Ali Aydar’ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Eski Bakan Çelik'ten Şehit Ailesine Taziye Ziyareti

Saat 11.00’da Havayolu ile Ankara’dan Şanlıurfa’ya geldi. Bakan Çelik’i GAP Havalimanı’nda Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Kemalettin Yılmaztekin, Mehmet Akyürek, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Kemal Timuroğlu, AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, ilçe belediye başkanları ve çok sayıda bürokrat ile bin kişi karşıladı. Çelik, Ağrı’nın Doğubeyazıt ilçesinde teröristlerle girdiği çatışma da şehit olan Ali Aydar’ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Eski bakan Çelik, kentte Harran, Akçakale, Eyyübiye, Haliliye, Karaköprü, Bozova, Halfeti, Birecik, Siverek, Hilvan ilçe teşkilatlarını ziyaret edecek. Eski bakan Çelik, Ahmet İnan’ın oğlunun düğününe de katılacak.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2018, 15:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER