Erdoğan’a Düşmanlık Etmek İstemiyorsan İstifa Et

Demokrat Parti’nin Harran Belediye Başkan Adayı Mehmet Özyavuz, 31 Mart yerel seçimlerinde Büyükşehirde AK Parti’nin adayı Zeynel Abidin Beyazgül’e destek vereceklerini açıkladı.

Erdoğan’a Düşmanlık Etmek İstemiyorsan İstifa Et

Şanlıurfa´nın Harran ilçesinde, 2 dönemdir AK Parti´den Belediye Başkanlığı görevini yürüten, 31 Mart yerel seçimlerinde partisi tarafından aday gösterilmeyince Demokrat Parti´den aday olan Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayına destek vereceğini açıkladı.

Mehmet Özyavuzun bu açıklamaları üzerine  Şanlıurfa Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili İbrahim Özyavuz, Harran Demokrat Parti Adayı Sn.Mehmet Özyavuz’un Cumhur ittifakına Çalışarak Destek Vereceğim Açıklamasını olumlu bulduğunu belirterek, şu ifadeleri kullandı.

“Harran Demokrat Parti Adayı Sn.Mehmet Özyavuz’un Cumhur ittifakına Çalışarak Destek Vereceğim Açıklamasını Olumlu Buluyorum.Sayın Cumhurbaşkanımızın Talimatlarını ve Mesajlarını İyi okuduğunu ve Demokrat Partiden İstifa Ederek Adaylıktan Vazgeçeceği Adımıda Atacağına İnanıyorum" dedi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2019, 19:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
YEMEYİN BİZİ
YEMEYİN BİZİ - 8 ay Önce

koltuk sevdası başa beladır

Al birini vur otekine
Al birini vur otekine - 8 ay Önce

Gezmediginiz parti kalmadi. Mehmet özyavuz saadet,akp,demokrat parti
Ibrahim özyavuz akp, mhp
Yagmur nerde tarla orda

murat
murat - 8 ay Önce

bu nasıl bı zıhnıyet baska partıde olanalrın hepsını dusman belıyonuz ey ıbrahım öz yavuz senın gıtmedıgın partı kalamdı secım gecesı o pertıden bu parıye kosuyodun senı aday yapmadılar dıye bu mılet senı cok ıyı bılıyo

SIRADAKİ HABER