Emniyet Müdürü Tipioglu'ndan Meslektaşlarına Teşekkür

Şanlıurfa’da gittiği hastaneden eve dönmeye çalışırken kaybolan ve 2 gün boyunca dışarıda kalarak açlıktan bitkin düşen alzheimer hastası 85 yaşındaki Suriyeli kadın, polis tarafından bulunarak ailesine teslim edildi.

Emniyet Müdürü Tipioglu'ndan Meslektaşlarına Teşekkür

Edinilen bilgiye göre, hastaneye gittikten sonra evinin yolunu hatırlamayarak kaybolan ve 2 gün boyunca sokakta kalan 85 yaşındaki Suriye uyruklu alzheimer hastası Zahit Abbas isimli yaşlı kadın, açlıktan bitkin düşmüş halde polis tarafından bulundu. Polisler açlıktan ve yorgunluktan bitkin düşen kadının karnını doyurdu. Lokantaya götürülen yaşlı kadına polis memurları kendi elleriyle yemek yedirdi. Daha sonra yaşlı kadın ailesine teslim edildi.

Bunun yanı sıra Şanlıurfa İl Emniyet müdürü Veysel Tipioglu'ndan meslektaşının yapmış olduğu davranışından dolayı makamına davet ederek tebrik ve teşekkürlerini iletti.

Şanlıurfa İl emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu sosyal medya hesabından şu ifadelere yer verdi;

Teşkilatımızın kuruluş amaçlarından birisidir yardıma ihtiyacı olanlara yardım elini uzatmak. Meslektaşlarıma 85 yaşında evine giderken yolunu kaybeden alzheimer hastası kadına uzattıkları yardım elinden dolayı tebriklerimi ve teşekkürlerimi ilettim.dedi.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2018, 22:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
misafir
misafir - 1 yıl Önce

urfa merkez ve ilçelerinde yaşayan savaş mağduru kadınlara çocuklara yardımcı olanlara el uzatanlara teşekkürler

SIRADAKİ HABER