El Ruha Çay’a Yoğun İlgi

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Şanlıurfa Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nın açılışı 12.04,2017 tarihinde Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Faruk Çelik’in katılımıyla gerçekleşti

Şanlıurfa’da geleneksel hale gelmeye başlayan Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuar’ı Şanlıurfalı vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görmeye devam ediyor. 105 Firmanın katıldığı fuarda Türkiye’nin birçok İlinden en beğenilen ürünlerde gelmiş durumda. Malatya Kuruyemişinden, Kayseri Pastırmasından tutunda Van Kahvaltısına kadar çeşitli ürünlerin bulunduğu Stantlarda Şanlıurfa’dan da El Ruha Çay standı bulunmaktadır.

Şanlıurfa Valiliği arkasında kurulan Fuarda çay satışı gerçekleştirin El Ruha Çayı paketlemecısı  İbrahim Çatın yoğun ilgi ile ilgili Urfanatik’e konuştu.

“EN ÇOK SATILAN ÇAY”

El Ruha Çayı paketlemecisi  satıcısı olan İbrahim Çatın fuarda yoğun ilgiye alışık olduğunu açıkladıktan sonra ekledi Çatın: “Ben 12 yıldır ana bayii işletiyorum biz El Ruha Çayı satışına başladığımızda ilk başlarda beğenileceğini tahmin ettik. Bu çay Türkiye’nin birçok noktasında satış yapmaktadır. Şanlıurfa’da da hemen hemen bütün bakkal ve alış-veriş merkezlerinde satışı yapılmaktadır. Fuarda satışlarımız çok iyi yani çaylar bitmek özere” açıklamasında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2017, 15:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
HAKAN
HAKAN - 8 saat Önce

SELAMUN ALEYKUM TOPTAN FİYATI NEDİR 05457156180

SIRADAKİ HABER