‘Eksikleri Karşılamak İçin Elimizden Geleni Yapacağız’

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ecz. Zemzem Gülender Açanal; Akçakale, Eyyübiye ve Hilvan ilçelerinde AK Başkan adaylarına destek ziyaretlerini sürdürüyor.

‘Eksikleri Karşılamak İçin Elimizden Geleni Yapacağız’

AK Vekil Ecz. Açanal, her gittikleri yerde gördükleri ilgi ve alakanın AK Partiye olan muhteşem teveccühün kendilerini memnun ettiğini söyledi.

Akçakaleli hemşehrilerimize teşekkür

Şanlıurfa genelinde AK Parti Belediye Başkan adaylarına destek çalışmalarını sürdürdüklerini belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ecz. Zemzem Gülender Açanal, “Akçakale’deyiz. Milletvekilimiz Ahmet Akay kardeşimi, Belediye Başkan adayımız Mehmet Yalçınkaya ve ilçe Başkanımız İbrahim Yıldık'ı ziyaret edip, Akçakaleli hemşehrilerimizle bir araya geldik. Maşallah Şanlıurfa'mızın her köşesinde partimize muhteşem bir teveccüh var. Akçakaleli hemşehrilerimize de teşekkür ediyoruz” dedi.

Mahallelimizin eksiklerini karşılamak için elimizden geleni yapacağız

Ziyaretlerini Eyyübiye ilçesinde de devam ettirdiklerini ve her gittikleri yerde ilgi gördüklerini belirten AK Vekil Ecz. Açanal, “Eyyübiye Karakoyunlu mahallemizde Faruk Akbaş kardeşimle birlikte mahallelimizi ziyaret etmeye devam ediyoruz. Mahallelimizin eksiklerini karşılamak için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Burada yapılan hizmetlere vesile olduğu için Faruk kardeşime özellikle teşekkür etmek istiyorum” diye konuştu.

AK Partiye destekleri için teşekkürler

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ecz. Zemzem Gülender Açanal; daha sonra Hazine vVe Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati, AK Parti MKYK üyesi Vildan Polat, Hilvan Belediye Başkan adayı Aslan Ali Bayık ve teşkilat üyeleriyle birlikte esnafı ziyaret edip taleplerini dinlediklerini, Hilvan STK temsilcileri ve Kanaat Önderleriyle bir araya geldiklerini ve MKYK üyesi Vildan Polat ile birlikte Hilvanlı kadınlarla buluşup, 31 Mart seçimlerinin önemini anlattıklarını ve AK Partiye destekleri için Hilvanlı kadınlara teşekkür ettiklerini söyledi.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER