Demirtaş’a Yapılan Sansür Sosyal Medyada Büyük Tepki Topladı

Urfa'da Dün partisinin mitingine katılacak olan Cumhurbaşkanı Adayı Tayyip Erdoğan'ın kentte geçtiği istikamette Demirtaş'ın resimlerinin üstü bayrakla kapatılması sosyal medyada büyük tepkilere neden oldu.

Dün Şanlıurfa’da yapılan miting öncesinde Bilbaolarda asılan Demirtaş’ın resimlerinin üzerini Türk bayrakları ile kapatan kişilerin kimler tarafından yöneldiği ve neden kapatıldığı için sosyal medyada birçok vatandaşların paylaşmasıyla sosyal medyada büyük tepkilere neden oldu. Bu görüntüyü gören birçok vatandaşlar bu durumu kim yaptı ve yaptırdıysa kamu oyununda açıklama yapmalarını istedi.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Memo
Memo - 1 yıl Önce

Herkesin. Reklam hakkı vardır sansür yapmak. Başkasına ayıt olan sesmin. Üzerini kapatmak. Türkmilletini temsil eden bayrakla kapatmak çok üzücü ve halkı kin ve nefret uyandırmaktır sorumlu olanlar adelet karşısına cıkmalıdır. Tabiki adelet varsa

Ali Kan
Ali Kan - 1 yıl Önce

Yemin ederim ki AK Parti ye oy verecektim. Bu görüntüden sonra bir Kürt olarak burnum yandı. Oyumu HDP ye vereceğim. Evimde 12 oy var konuştuk hepimiz HDP ye oyunumuzu vereceğiz.

İBRAHİM
İBRAHİM - 1 yıl Önce

HAKSIZLIK BİRAZ SAYGILI OLUN HERKESİN HAKKIDIR HANİ DEMOKRASİ HANİ!!

63
63 - 1 yıl Önce

oylar HDP ye

Kesici
Kesici - 1 yıl Önce

Korkuyolar

ibrahim
ibrahim - 1 yıl Önce

en işlek kavşaklara neden akp reklam yapmıyor..önceden yapsa iyi olurdu

Kirve
Kirve - 1 yıl Önce

Arkadaşlar ordaki Türk bayrağıdır herseyin ve herkezin ustu

Irfalı
Irfalı - 1 yıl Önce

Bayrağin ne olduğunu bilmeyenler onu birşeyin üstünü kapatmak için bez niyetine kullanamaz

SIRADAKİ HABER