Demirkol Vatandaşlara Teşekkür Etti

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27 Dönem Milletvekilliği seçimlerinde AK Partiye verilen destek dolayısıyla esnaf ve vatandaşlara teşekkür ziyaretinde bulundu.

Demirkol Vatandaşlara Teşekkür Etti

Demirkol, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde, Haliliye’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yüzde 71,76’lık oranla 123 bin 703 oy, AK Partiye ise yüzde 59,36’lık oranla 102 bin 132 oy çıkmasının ardından esnaf ve vatandaşlara teşekkür gezisi düzenledi. Belediye Meclis üyeleri İsmail Güneş ve Nihat Akbıyık ile Atatürk Caddesindeki işyerlerini ziyaret eden Demirkol, görüştüğü esnaf ve vatandaşlara desteklerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

24 Haziran seçimlerinin mazlum ve mağdur milletlerin geleceğiyle ilgili ve devletin küresel güçlenmesi yönünde önemli olduğunun belirten Demirkol, “24 Haziran Pazar günü Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimi yapıldı. Bu seçim, ümmetin geleceğiyle, mazlum ve mağdur milletlerin geleceğiyle ve ayrıca devletimizin küresel güçlenmesi yönünde çok önemli bir seçimdi. Bu seçimde halkımızın büyük çoğunluğu Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı olarak seçti. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin de ilk başkanı oldu. Milletvekili seçimlerinde de, halkımız gerekli desteği sağladı. AK Parti seçimi birinci parti olarak tamamladı. Haliliye’de, Şanlıurfa’da vatandaşlarımız üzerlerine düşen görevi layıkıyla yaptılar. Bizde bugün esnafımıza teşekkür ziyaretinde bulunduk. Haliliye Belediyesi olarak her zaman sahadayız. Esnafımızla, halkımızla hemhal oluyoruz. Hiçbir zaman için bağlantımızı, irtibatımızı kaybetmedik. İnşallah gelecek günlerde de, hem kırsalda hem merkezde halkımızla hemhal olacağız. Şanlıurfa üzerine düşeni yapmıştır. Haliliye olarak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a en fazla oy desteği sağlayan ilçe olmuştur. Bu uğurda Haliliye’ye teşekkür ediyorum” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER