Demirkol Kırsal Mahallelerde Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla gerçekleşecek miting öncesinde kırsal mahalleleri ziyaret ederek, vatandaşları hem mitinge davet etti hem de 24 Haziran seçimleri için destek istedi.

Demirkol Kırsal Mahallelerde Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Demirkol, beraberinde AK Parti Haliliye İlçe Başkan Yardımcısı Ali Kaya ile birlikte kırsal mahallelere ziyarette bulundu. Ziyaretleri kapsamında ilk olarak Körkuyu Mahallesine geçen Demirkol, burada vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların taleplerini dinleyen Demirkol, Haliliye Belediyesi olarak yaptıkları çalışmalarla ilgili de bilgiler verdi. Sırasıyla Üçgöze, Kaygılı ve Topraklı kırsal Mahallelerine geçen Demirkol, bu mahallelerde de vatandaşlarla bir araya gelip, yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler verip, mahalle sakinlerinin taleplerini dinledi.

Demirkol, Körkuyu, Üçgöze, Kaygılı ve Topraklı Mahallelerinde görüştüğü mahalle sakinlerini hem 20 Haziran’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla gerçekleşecek mitinge davet etti hem de 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimleriyle ilgili destek istedi.

İHA

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2018, 15:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER