Demirbüken: Saldırının Sorumlusu İktidar Partisidir

Siverek CHP ilçe başkanı Mehmet Eyüp Demirbüken CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırı için açıklama yaptı.

Demirbüken: Saldırının Sorumlusu İktidar Partisidir

Siverek CHP ilçe başkanı Mehmet Eyüp Demirbüken CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırı için açıklama yaptı

Demirbüken açıklamasında Atatürk’ün partisi olan cumhuriyet halk partisini terör partisi gibi gösteren iktidar halkı kutuplaştırmıştır genel başkanımızın saldırıya uğramasına neden olmuştur.

Şehitlerimize rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum acılarını anlıyor acılarını paylaşıyorum

Lakin bunun sorumlusu iktidar partisidir cumhuriyet halk partisini terör partisiymiş gibi halka lanse edip

Halkın kin ve nefretle kutuplaştırmaya neden olmuştur.  Bu saldırın tek sorumlusu ülkeye kin nefret tohumları eken iktidar partisidir genel başkanımıza yapılan saldırıyı kınıyorum.

Şehit yakınlarının acıları bizim acımızdır tekrardan şehitlerimize rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Bu provokasyondan sorumlu olanlar şehit cenazesi arkasına saklanmış kin ve nefret tohumlarının meyveleridir sorumlular hakkında gerekli işlem derhal yapılmalıdır.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
afatsum
afatsum - 8 ay Önce

ev sahibi evime gelme diyorsa bu ne yüzsüzlük halen gidiyorsun bile bile gidiyorsan sen orayı karıştırmaya gidiyorsun bunu kimse söylemiyor halen sağa sola olay bağlanılıyor artık şapkayı önümüze koyalım

SIRADAKİ HABER