Dedaş Yine Şaşırtmadı

Karaköprü ilçesinde yaşanılan ilginç olay vatandaşlara pes artık dedirtti.

Dedaş Yine Şaşırtmadı

Karaköprü ilçesine bağlı Akbayır Mahallesi 1061.sokak da oturan vatandaş gündüz saatlerinde yanan sokak lambasını görünce şaşkına uğradı. Hemen hemen her gün 2 saat giden elektrik gündüz saatlerinde sokakları aydınlatıyor. WhatsApp ihbar hattımıza ulaşan Ahmet E; “ Evimde olmayan elektrik sokağı aydınlatıyor, şaka gibi bir olay. Kimi zaman evlerimizde saatlerce elektriksiz oturuyoruz, yanan sokak lambalarının bu saatte açık olmasının sebebi ne. Büyükşehir Belediyesi, Karaköprü Belediyesi, Milletvekillerimiz ne zaman şehrin problemleri ile yakinen alakadar olacaklar. Şehrin sorunu saymakla bitmiyor, alt yapı problemleri bir yandan üst yapı problemleri bir yandan. Yetkililerden tek ricam şehrin problemleri ile alakadar olsunlar aksi takdirde vatandaşların güvenini kaybediyorlar “ dedi.
Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2017, 17:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dedaş yetkili
Dedaş yetkili - 2 yıl Önce

Merhaba Sayın Tüketimiz,

Belirtmiş olduğunuz arıza ile ilgili ekiplerimiz aydınlatma ile ilgili zaman ayarı yapmakta olduğu için aydınlatmaların lambası yanmaktadır.

Karaköprü / ilçesi hemen her gün en az 2 bina inşaatı yapılmaktadır. Gün geçtikçe sayısı artmakta olan abone sayısını karşılayacak yeni trafolar ile vatandaşımıza kesintisiz hizmet sağlayabilmek adına bu tür kesintilerin yapılması gerekmektedir. İlginiz için teşekkür ederim.

SIRADAKİ HABER