Cumhurbaşkanı: ''Şehri İyice Anlayacaksınız''

Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Potikaları Kurulu Başkanı Prof. Dr. Şükrü Karatepe ve Kurul üyeleri Şanlıurfa'daki sorun ve eksiklikleri rapor etmek için geldikleri Şanlıurfa'da incelemelerini sürüdrüyor.

Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Potikaları Kurulu Başkanı Prof. Dr. Şükrü Karatepe ve Kurul üyeleri Şanlıurfa'daki sorun ve eksiklikleri rapor etmek için geldikleri Şanlıurfa'da incelemelerini sürüdrüyor.

Şanlıurfa’daki programa katılan Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Potikaları Kurulu Başkanı Prof. Dr. Şükrü Karatepe, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın şehirler için istediği raporları sunmak için burada olduklarını belirterek; ''Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehri iyice anlayacaksınız, şehrin problemlerini anlayacaksınız ve bana rapor edeceksiniz dediği için çalışmalarımızı sürdüreceğiz'' dedi.

“İşin Zorlukların Neler Olduğunu Gördük”

İşin zorlukların neler olduğunu gördük diye konuşmasına başlayan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül; “bugün işin içerisine girdik zorlukların neler olduğunu gördük ama buna kolaylık sağlayacak, yol gösterecek heyetlerimizin de AK Parti veya hükümetimiz, Cumhurbaşkanlığımızın bünyesinde oluşması bizim için sevindirici durum” ifadelerini kullandı.

“Kurul Bugün Şanlıurfa’da”

Kurulun bugün Şanlıurfa’da olduğunu söyleyen Başkan Beyazgül; “Her birinin çok değerli kitapları, fikirleri, sözleri olmuş bu kurul bugün Urfa’mızda biraz sonra çalışmalara başlayacağız. Kendilerinin elbette ki raporları var ama bizde kendimizin onlar gelmeden önce belediyemize ilişkin bütün konuları çalıştık ve sunumlarımız başlayacak” diye konuştu.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2019, 18:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
laf ağızdan çıkar
laf ağızdan çıkar - 1 hafta Önce

nasıl bi ülke olduk böyle doğruluk dürüstlük,halifeden ,mübarekler bahseder dururuz ama kimse sözünün eri değil ben bunu anladım dürüst insanın siyasetle işi olmazmış

malesef
malesef - 1 hafta Önce

hepii yalan artık inanmıyoruz size en baştan en sonuncunuza kadar yalan atıyorsunuz

fehmi yıldırım
fehmi yıldırım - 1 hafta Önce

urfaspor'la ilgili raporda yazın 50 yıllık çınar bitiyor da deyin zahmet olmassa

Urfalı
Urfalı - 1 hafta Önce

Şimdi gider derki başkanım urfalılara ne yapsalar azdır sahipsiz memleket kaçtane vekil var memlekete faydası olmaz hiç birinin

yalan maksat oy kazanmak
yalan maksat oy kazanmak - 1 hafta Önce

yalancılar

halil
halil - 1 hafta Önce

urfada zamanı gecen köprü ihalelerini bitirin denetlensin yoksa ne yaparsa yapın sözde kalır

murat
murat - 1 hafta Önce

önünüzde hali hazır proje bitmeden korkma başkanım konuş neden bitmiyor projeler

SIRADAKİ HABER