Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'En Az 3 Çocuk' Açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan Şanlıurfa'da "Aynı Gök Kubbe Altında Gönül Dilimiz Türkiye 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Buluşması"nda açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Bazıları benim en az 3 çocuk tavsiyemi özel hayata müdahale gibi göstermek için çırpınıyor. Halbuki ben bu tavsiyemle hem en büyük gücümüz olan nüfusumuza sahip çıkıyor hem de aile yapımızı ayakta tutmanın mücadelesini veriyorum" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'En Az 3 Çocuk' Açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Açıklamalarının Satır Başları Şöyle;

Ülke ve millet olarak bugüne kadar yaşadığımız onca badireyi sapasağlam atlatabilmemizin en önemli sebeblerinden biri de aile yapımızın gücüdür. Bunun için aile yapımızı sarsmaya yönelik saldırılar altındayız.

Bireyi ailesinden kopardığınızda onu istediğiniz gibi savurmanız, biçimlendirmeniz, korkutmanız, yönlendirmeniz, kullanmanız kolaylaşır. Güya tabuları yıkıyoruz diye yola çıkanlar sonuçta insanlarımızı daha büyük tabulara mahkum ederek ailelerinden koparıyorlar.

'En Az 3 Çocuk' Açıklaması

Bazıları benim en az 3 çocuk tavsiyemi özel hayata müdahale gibi göstermek için çırpınıyor. Halbuki ben bu tavsiyemle hem en büyük gücümüz olan nüfusumuza sahip çıkıyor hem de aile yapımızı ayakta tutmanın mücadelesini veriyorum.

AA

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2019, 00:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
boş konuşma
boş konuşma - 8 ay Önce

urfada 3 değil 5 çocuk rtlaması var...peki senden ne haber var yatırım varmı yok,işsizlik hat sahfada,adam kayırma ,torpil,araziye imar çıkarma,köylerine imar çıkarma herşey var urfada.sende biliyorsunki türkiye de en çok genç nüfus urfada sen ne yaptın peki işsizlik için 17 yıldır urfaya...

SIRADAKİ HABER