‘’Cuma Namazı Çıkışı İş Makinesinin Ne İşi Var?’’

Şanlıurfa’nın merkezi yerlerinden olan Balıklıgöl’de 28 Haziran tarihinde Cuma namazı sonrası trafiğin yoğun olduğu zamanda belediyenin iş makinelerinin çalışması vatandaşı çileden çıkardı.

Şanlıurfa’nın dini merkezlerinden biri olan Balıklıgöl’de 28 Haziran Cuma namazı çıkışında araçlarıyla ilerlemeye çalışan sürücüler zor anlar yaşadı.

Tünel çıkışından, Hasan Paşa Camisinin olduğu bölgede belediyenin iş makinelerinin yaptığı çalışmadan dolayı trafiğin sıkışması vatandaşı çileden çıkardı. Trafiğin en yoğun olduğu Cuma namazı çıkışında iş makinelerinin çalışması tepkilere neden oldu.

Trafiğe takılan vatandaşlardan biri; ‘’ belediye trafiğin en yoğun olduğu saatte Cuma namazı çıkışı o bölgede bir kepçe çalıştırıyordu ve yolu kapatmışlardı. Cuma namazı çıkışı iş makinesinin ne işi olablirki. Sanırım yol çalışması yapıyorlar fakat böyle işlek yollarda başka şehirlerde bu gibi işler gece vakti yapılır, trafiğin en sakin olduğu zamanda. Bizde ise tam tersi yapılıyor ve biz 10 dakika yolun açılmasını bekledik’’ diye konuştu.

Urfanatik/Fatma KIRMIZI

URFANATİK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER