Çiftçi Bozovalılarla Buluştu

Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Bozova temasları çerçevesinde Büyükşehir Belediyesince ilçe genelinde devam eden çalışmaları inceleyerek esnaf ile vatandaşların talep ve önerilerini dinledi.

Çiftçi Bozovalılarla Buluştu

 Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, kent merkezinin yanı sıra her gün bir ilçe ziyareti gerçekleştirerek gerek 24 Haziran seçimleri ile ilgili çalışmaları ve vatandaşların öneri ve taleplerini dinlemeye devam ediyor. Çiftçi’nin Halfeti’nin ardından ilçe ziyaretleri kapsamında adresi bu kez Bozova oldu. Bozova’da ilk olarak büyükşehir belediyesi tarafından düzenleme çalışmaları tamamlanan Bozova Asri Mezarlığı ile Bozova Kent Parkını gezen Çiftçi ardından Bozova Kaymakamı ve aynı zamanda Bozova Belediye Başkan Vekili Zekeriya Göker ile birlikte ilçe merkezinde esnafı ziyaret etti. Esnafa hayırlı işler temennisinde bulunan Çiftçi, tüm esnaf gruplarına önem verdiklerini söyledi.

Akşam saatlerinde düzenlenecek iftara katılmak üzere ilçeye gelen Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’in de katıldığı ziyaretler iftar sonrası da devam etti.

İHA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Müslüm ÇAKAR
Müslüm ÇAKAR - 1 yıl Önce

ŞANLIURFA BÜYÜK ŞEHİR BOZOVA ALTYAPISINI BAŞTAN SONA KADAR YAPTI.
Büyükşehir Belediyesi, 13 ilçelerde olduğu gibi Bozovada mükemmel yatırımlar yaptı.
4 bin 200 metrelik içme suyu şebeke hattı, 2 bin 600 metrelik yağmursuyu şebeke hattı ve 18 bin 300 metrelik ise kanalizasyon hattı değişimi yapıldı. Park, bahçe, ulaşım ve dahası.
Bozova Aile Mezarlığında yürüttüğü bakım onarım bitti. ihate duvarını yenilendi. İçerisinde yürüme yolları, çeşmeler ve gasil hane ve idare binası yaptı.
Çatak Sosyal Tesislerinde yaptığı onarım ve bakım çalışmalarını tamamlayarak, yeni bölümleri halkın hizmetine sundu. 600 bin metrekareden oluşan piknik ve mesire alanının bitki örtüsünü genişleten ve alan içerisinde yürüyüş yolları, kamelyalar, bay ve bayan mescitler ile çocuk oyun parkları yaptı.
Bozova Kent Parkı. Bozova merkezde 28 bin metrekarelik park içerisinde, spor sahası, koşu parkuru, spor alanları, meydan, oyun grubu, oturma birimleri ve kamelyalar yer alıyor.

Müslüm ÇAKAR
Müslüm ÇAKAR - 1 yıl Önce

106 BİN METREKARE ASFALT İLE 110 BİN METREKARE KİLİTLİPARKE DÖŞEDİ

Büyükşehir Belediyesi, ilçe genelinde uzun ömürlü yollar inşa etti… Yaylak’ta birer Spor Kompleksi… Yaslıca Mahallesinde yol sorununu çözüme kavuşturdu. Büyükşehir ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, 22 yıllık içme suyu sorununu çözdü…
Yapılan çalışmaları vesilesiyle Büyükşehir Belediyesi Başkanı Sayın, Nihat ÇİFTÇİ’ ye ve ekibine, Bozova Belediyesi Başkan Vekili ve Kaymakam Sayın, Zekeriya GÖKER’ e Bozova yerlisi olarak şükranlarımızı sunarım… İki çalışkan İdareciye, gelecekte ufkunuzun açık olması temenniyle Sağ olunuz, Var olunuz.

SIRADAKİ HABER