CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Danışmanı Karavar Urfa'da

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun danışmanı Cuma Karavar, Şanlıurfalı iş adamı Mahmut Yazar'la görüşmek ve seçim değerlendirmesi yapmak üzere Şanlıurfa'ya geldi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Danışmanı  Karavar Urfa'da

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun danışmanı Cuma Karavar, bir dizi temaslarda bulunmak üzere geldiği Şanlıurfa'da iş adamı Mahmut Yazar'la görüş alışverişinde bulundu. 2019 seçimleri için Şanlıurfa'dan umutlu olduklarını belirten Karavar, Yazar'ın görüşlerine de başvurarak, hazırlık yapacaklarını söyledi. 
Şanlıurfa'nın köklü ailelerinden olan Yazar'ın önemli bir şahsiyet olduğunu söyleyen Karavar, "Mahmut Yazar, sürekli takip ettiğimiz ve çalışmalarını takdir ettiğimiz bir isim. Gerek halkın ve tarımın sorunlarını dile getirmesiyle gerekse toplumda bir karşılığının olmasıyla kendisini tanıyoruz. Şanlıurfa ziyaretimizde kendisiyle görüşüp fikir alışverişinde bulunmak istedik. Kendisinin bize katacağı çok şey olduğunu düşünüyoruz" dedi.
İş adamı Yazar da yaptığı açıklamada, "Değerli Karavar beyefendinin bizi ziyaret etmesi bizleri çok mutlu etti. Bizler her zaman olduğu gibi, bundan sonraki süreçte de halkın sorunlarıyla dertleneceğiz, çözüm yolları arayacağız. Burada bir görüş alışverişinde bulunduk, sayın Karavar seçim hazırlıklarına başladıklarını ve CHP'nin Şanlıurfa'dan çok sayıda milletvekili çıkarmak istediğini söyledi. Eminim ki CHP Şanlıurfa'da güçlenecek. Zaten gittiğimiz her yerde CHP'ye büyük bir yönelişin olduğunu görüyoruz. Eminim önümüzdeki seçimlerde Şanlıurfa'da siyasetin rengi değişecek" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER