Çevik Kuvvet Kavşağın Akıbeti Ne Olacak!

Şanlıurfa'nın Karaköprü ve Haliliye ilçelerinin bağlantı noktasında ki en yoğun trafik akışının yaşandığı çevik kuvvet köprülü kavşağında çalışmalar yavaşladığı görüldü.

Çevik Kuvvet Kavşağın Akıbeti Ne Olacak!

Bölgenin en büyük 'Karaköprü Kavşak' projesinin en geç 2 yılda tamamlanması öngörülüyor fakat çalışmaların zaman zaman ödeneksizlikten durma noktasına gelmesi, planlanan sürede tamamlanması zor görünüyor.

Şanlıurfa’da trafiğin en çok sorun yaşandığı bölgelerden biri olan noktada Devteşti, Abide, Diyarbakır ve Çevreyolu yönlerinden gelen yollar kesişiyor. Çevik kuvvet olarak bilinen Karaköprü Kavşak projesi bittiğinde; trafik akışının en yoğun yaşandığı bölgede araçlar ışıklara takılmadan Devteşti, Abide, Diyarbakır ve Çevre yolları istikametlerine yönelecek.

Karaköprü Kavşak projesi 'Ödeneksizlikten inşaat durdu' söylentilerine yetkililer açıklama gelmezken Şanlıurfa trafiğine nefes aldırmak için çaba büyük çaba sarf eden Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve İl Başkanı Bahattin Yıldız sorunu çözmek için daha önce bir çok görüşmeler yaptığı ve konunun takipçisi olacağı belirtilmişti. Çalışmalar ödenekleri ile birlikte başlansa da belirli bir süre sonra çalışmaların durması vatandaşları bıktırdı.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2019, 20:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
odenek cok
odenek cok - 2 hafta Önce

iftarlar icin odenek var. Konserler icin odenek var. Reklam bilboard icin odenek var. Gobeklitepe tanitimi icin odenek var. Taziye evi icin odenek var. Bence cevik kuvvet icin de odenek bulunabilir.

Urfalı zaza
Urfalı zaza - 2 hafta Önce

Kolonların üzerine birkaç tane hayvan figürü falan çizin. İkinci Göbekli tepe olur.

Hakkinizdir
Hakkinizdir - 2 hafta Önce

Eyyyy urfalilar tirsikciligi birakin artik gercekleri gorun daha fazla dalga gecmesinler

Erol
Erol - 2 hafta Önce

La müstehak bize...

SIRADAKİ HABER