Cevheri’den Miting Gibi Seçim Bürosu Açılışı

Saadet Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sabahattin Cevheri Eyyübiye İlçesinde Eyyübiye Belediye Başkanı Halil Yiğit'in seçim bürosu açılışını yaptı.

 Saadet Partisi (SP) Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sabahattin Cevheri, Merkez Eyyübiye ilçesinde yaptığı seçim bürosu açılışı mitinge döndü.

Sizin paranızla size hizmet ettik

Cevheri ailesi olarak Şanlıurfa’ya ciddi hizmetler yaptıklarını belirten Cevheri, “1946’dan bu yana Cevherileri Ankara’ya taşıyan Urfalılara minnettarım. Allah hepinizden razı olsun. Aile büyüğüm Necmettin Cevheri döneminde sizler için yapılan hizmetler sizin paranızla yapıldı. Necmettin amcam sadece buna vesile oldu. Söz konusu Urfa olunca gerisi teferruattır” diye konuştu.

Necmettin Cevheri dönemindeki hizmetleri saydı

Şanlıurfa için Eski Adalet Bakanı Necmettin Cevheri, döneminde yapılan hizmetleri anlatan Sabahattin Cevheri, “Türkiye’nin Cumhuriyetten sonraki en büyük projesi olan GAP, Harran Üniversitesi, Stadyum, Uluslar Arası Havalimanı, 500 Yataklı Devlet Hastanesi bunların hepsini büyüğüm Necmettin Cevheri yaptı. Yine tekrar ediyorum sizin paranızla yaptı. O sadece vesile oldu” şeklinde konuştu.

Konuşmanın ardından seçim bürosunun açılışı gerçekleşti.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2019, 21:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Urfa için Değiştir
Urfa için Değiştir - 8 ay Önce

Zaferin karanlıkta olan Işıltısı Her geçen gün dalga gibi yayılarak Şanlıurfayı ışıldatıyor Allahın izniyle Kazanacağız Efsane Başkan sonuna kadar yanındayız Destekliyoruz 17 yıldır Şanlıurfaya hiç bir varlık katamayan bir arpa yolu yol aldıramayan proje üretemeyen Liyakata Gelişmiş insan kaynağına önem vermeyen yandaşlardan başka halkı düşünmeyen iktidarın hegomanyasına son vereceğiz 1 Nisan Sabahı Şanlıurfada bambaşka bir bahar güzelliği yaşayacaz dualarımız seninle Sayın Başkan Urfanın Cevheri ...

VİZYON
VİZYON - 8 ay Önce

1 Nisanda Urfa kazanacak Halk kazanacak memlekete seninle birlikte vizyon gelecek Sayın başkan sonuna kadar yanındayız destekliyoruz İnşAllah Allahın izniyle kazanacağız...

BAHADIR ÖZTÜRK
BAHADIR ÖZTÜRK - 8 ay Önce

Cevheri musluğu açmış

Celik
Celik - 8 ay Önce

Allah yolunu açık etsin.ak saçlı titretiyor urfayi

SIRADAKİ HABER