Cevheri’den Göbeklitepe Çıkışı

Saadet Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sabahattin Cevheri, “Göbeklitepe Şanlıurfa’nın mirasıdır. Şimdi mirasımıza sahip çıkma zamanıdır.” dedi.

Cevheri’den Göbeklitepe Çıkışı

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in, ‘Cumhurbaşkanımız bu yılı Göbeklitepe yılı olarak ilan etti. Göbeklitepe’ye gelen herkes merkez burası olduğu için buraya gelerek bu hattı kullanacaklar. Göbeklitepe ile ilgili yapılacak bütün çalışmalar Gaziantep rotası ile yapılacak’ sözleri üzerine bir açıklama yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Sabahattin Cevheri, “Göbeklitepe Şanlıurfa’nın mirasıdır. Şimdi mirasımıza sahip çıkma zamanıdır.” diye konuştu.

Artık değerlerimize sahip çıkma zamanıdır

Şanlıurfa’nın artık değerlerine sahip çıkması gerektiğini söyleyen Cevheri, “Sahip olduğumuz bunca değere rağmen neden hak ettiğimiz yerde değiliz? Tarımsal üretimde, turizmde, gastronomide, birçok alanda Bölgemizin öncüsüyüz fakat hak ettiğimiz değerin gerisindeyiz. Artık tüm değerlerimize sahip çıkma zamanıdır. Zaman kaynaklarımızın sağladığı refahtan Urfalı hemşerilerimizin faydalanması zamanıdır. Göbeklitepe Şanlıurfa’nın mirasıdır. Şimdi mirasımıza sahip çıkma zamanıdır.” şeklinde konuştu.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2019, 17:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
Urfalı
Urfalı - 8 ay Önce

Göbeklitepe urfanin mirasidir. ancak urfalilar dünya ya tanitir. Fatma şahin in haddine değil.

viransehirli
viransehirli - 8 ay Önce

Belediye Başkanı dedigin sabahatin cevheri gibi olmali adam tarihine sahip çıkıyor adam biliyorki urfanin turizmi için çok güzel bir yer helal sabahatin başkan seninleyiz.

umut
umut - 8 ay Önce

bence güzel olur göbeklitepeyi dünay tanır fatma şahin bunu başarır

Zehra Arslan
Zehra Arslan @umut - 8 ay Önce

Niye göbekli tepenin tanıtımı Fatma Şahin yapıyor bizim belediye başkanları uyuyorlarmı

Raşit arslan
Raşit arslan - 8 ay Önce

Ceveri sana kim ler destek verenleri iyi biliyoruz yazıklar olsun sana chp ip sadet hdp ve digerleri hepiniz toptan gelin

SIRADAKİ HABER